Pronájem bytu 3+kk, 63 m² bez realitky

Šmilovského, Praha - Vinohrady

Tento inzerát již není aktivní
Bezrealitky.cz

Popis inzerátu

Pronajmu byt 3+kk, 63 m2, ve Šmilovského ulici, Praha 2 - Vinohrady. Byt byl kompletně renovován v r. 2011 a je v perfektním stavu. Dům je z konce 19. století a je dobře udržován. Byt se nachází v posledním, čtvrtém poschodí, v domě je výtah do mezipatra. Renovace zahrnovala pořízení nové koupelny, nových dřevěných podlah, nové dlažby v předsíni, LAN rozvodů, atd....
Pronajmu byt 3+kk, 63 m2, ve Šmilovského ulici, Praha 2 - Vinohrady. Byt byl kompletně renovován v r. 2011 a je v perfektním stavu. Dům je z konce 19. století a je dobře udržován. Byt se nachází v posledním, čtvrtém poschodí, v domě je výtah do mezipatra. Renovace zahrnovala pořízení nové koupelny, nových dřevěných podlah, nové dlažby v předsíni, LAN rozvodů, atd. Byt je vybaven novou kuchyní s mikrovlnkou, troubou, varnou deskou, lednicí, mrazákem a myčkou a kompletním nábytkem IKEA (nové fotografie budou přidány). Byt sestává z jedné ložnice orientované na severozápad do vnitrobloku, druhé ložnice orientované do ulice na jihovýchod a obývacího pokoje s kuchyňským koutem. Dále je v bytě předsíň, koupelna, samostatné WC a technická místnost. Vytápění a ohřev TUV plynovým kotlem Junkers. Přístup do bytu střeží nové bezpečnostní dveře. Nízké měsíční poplatky 630 Kč za každou osobu, elektřina a plyn jsou zvlášť. ADSL od O2 v ceně.

Skvělá lokalita na Královských Vinohradech několik kroků od Havlíčkových sadů, veškerá občanská vybavenost, snadná dostupnost MHD (metro A nám. Míru 5 minut pěšky, metro C IP Pavlova 10 minut pěšky, zastávka tram Jana Masaryka cca 2 minuty pěšky). Parkování na ulici, do 5 minut pěšky je k pronájmu střežené parkoviště.

Prosím realitní kanceláře, aby nevolaly, ledaže by měly konkrétní zájemce.
zobrazit celý popis
Flat (63 sq. m, 2 bedrooms, living room with kitchen) for rent at Šmilovského street, Praha 2 - Vinohrady. The flat was completely refurbished in 2011 and is in a perfect condition. The house was constructed in late 1800s and is well maintained. The flat is located on the top, 4th floor, there is a lift to the mezzanine. The refurbishment included new bathroom, new wooden floors, new ceramic...
Flat (63 sq. m, 2 bedrooms, living room with kitchen) for rent at Šmilovského street, Praha 2 - Vinohrady. The flat was completely refurbished in 2011 and is in a perfect condition. The house was constructed in late 1800s and is well maintained. The flat is located on the top, 4th floor, there is a lift to the mezzanine. The refurbishment included new bathroom, new wooden floors, new ceramic tiles, LAN, etc. The flat is equipped with a new kitchen including a microwave oven, oven, cooker, fridge, freezer and dishwasher and is fully furnished with IKEA furniture (new pictures will follow). The flat consists of a bedroom facing courtyard (north west), another bedroom facing the street (southeast)and a living room with kitchen. Furthermore, there is a hall, bathroom, separate toilet and utility room. Heating and hot water with a new Junkers gas boiler. The flat is accessed through new security door. Low service charges at CZK 630 per each person, electricity and gas are extra. ADSL internet from O2 included.

Superb neighbourhood of Královské Vinohrady a few steps from Havlíčkovy sady park with all local amenities. Easily accessible by public transport (underground A, náměstí Míru - 5 minutes on foot, underground C, I.P. Pavlova 10 minutes on foot, tram Jana Masaryka 2 minutes on foot). Parking on the street, there is a guarded parking space to rent 5 minutes on foot away.

Real estate agents - please do not call unless you have a specific prospective tenant.
show whole description

Detailní informace

dostupnost UPC:
typ nabídky:
Pronájem
typ nemovitosti:
Byt
dispozice:
3+kk
plocha:
63 m²
cena:
17.500 Kč
poplatky:
630 Kč
typ vlastnictví:
Osobní
typ budovy:
Cihla
vybavení:
Vybavený
podlaži:
4
balkón:
Ne
terasa:
Ne
Tyto stránky používají cookies. Setrváním na stránce souhlasíte s jejich používáním. V pořádku Více