Prodej bytu 3+kk, 75 m² bez realitky

Sochařská, Praha - Bubeneč

Tento inzerát již není aktivní
Bezrealitky.cz

Popis inzerátu

Nový půdní nízkoenergetický byt 3+kk 75m2

Prodáme nový půdní byt v nástavbě na činžovním domě na Letné - pár metrů od Stromovky na adrese Sochařská 16. Jedná se o soukromý projekt, v půdní nástavbě, kde stavíme 2 byty, v jednom budeme bydlet, druhý chceme prodat. Naším cílem je sehnat dobré sousedy a vybudovat příjemné bydlení. V současné době prochází...
Nový půdní nízkoenergetický byt 3+kk 75m2

Prodáme nový půdní byt v nástavbě na činžovním domě na Letné - pár metrů od Stromovky na adrese Sochařská 16. Jedná se o soukromý projekt, v půdní nástavbě, kde stavíme 2 byty, v jednom budeme bydlet, druhý chceme prodat. Naším cílem je sehnat dobré sousedy a vybudovat příjemné bydlení. V současné době prochází dům kompletní rekonstrukcí, kdy se mění veškeré vybavení a buduje se výtah. Do bytů se budou stěhovat nový nájemníci. Dům je krásný secesní, možné dobře prohlédnout na Google street view a v příloze.

Byt se nachází v šestém patře a je jednopodlažní o rozměrech 75m2. Plochy jednotlivých místností v příloze. Byty plánujeme stavět ve vysokém standardu, převážně v přírodních materiálech. Cílem je vybudovat pokud možno ekologické a kvalitní bydlení. Celá vestavba je projektována v nízkoenergetickém standardu (silná izolace, okna trojskla, ...) z čehož vyplývají minimální náklady na topení a příjemné prostředí. Do bytu je plánována větrací jednotka s rekuperací tepla, případně vytápění tepelným čerpadlem.

V současné době se dokončuje projekt, je ještě možné ovlivnit dispozice a následně i materiály a systémové vybavení bytu (větrací jednotka, vytápění, chlazení, centrální vysavač, atd). Předpokládaný konec projektu do konce 2012.

Cena není přesně stanovená, předpokládáme mezi 75.000-85.000 za m2 dle požadavků na technické vybavení.

Realitní kanceláře NE!
zobrazit celý popis

Detailní informace

dostupnost UPC:
typ nabídky:
Prodej
typ nemovitosti:
Byt
dispozice:
3+kk
plocha:
75 m²
cena:
5.950.000 Kč
typ vlastnictví:
Osobní
typ budovy:
Cihla
vybavení:
Nevybavený
podlaži:
6
balkón:
Ne
terasa:
Ne
Tyto stránky používají cookies. Setrváním na stránce souhlasíte s jejich používáním. V pořádku Více