Prodej pozemku bez realitky

Horní Těrlicko, Moravskoslezský kraj

https://www.bezrealitky.cz/id/156338
Prodej pozemku 278 m² bez realitky, Horní Těrlicko, Moravskoslezský kraj, hlavní foto
Cena:
119.000 Kč
ověřený uživatel

Majitel

Kontakty na majitele nezveřejňujeme z důvodu jejich zneužívání ze strany realitních kanceláří. Napište mu zprávu, aby se Vám mohl sám ozvat.

Popis inzerátu

Na prodej je pozemek číslo 1691 v katastrálním území Horní Těrlicko. Nachází se v zahradní osadě, která je oplocena. V zahradní osadě i přímo na pozemku se nachází vodovod a elektrická přípojka - připojení po domluvě s dalšími zahrádkáři. Pozemek je nezastavěný, nachází se na něm pouze vyhoubená základová deska pro kruhový bazén ( průměr cca 3,5 metru,...
Na prodej je pozemek číslo 1691 v katastrálním území Horní Těrlicko. Nachází se v zahradní osadě, která je oplocena. V zahradní osadě i přímo na pozemku se nachází vodovod a elektrická přípojka - připojení po domluvě s dalšími zahrádkáři. Pozemek je nezastavěný, nachází se na něm pouze vyhoubená základová deska pro kruhový bazén ( průměr cca 3,5 metru, hloubka cca metr) a jednoduchý přístřešek z konstrukční oceli o velikosti cca 6 x 6 metrů - možno jednoduše odstranit nebo naopak využít jako základ pro zahradní chatku. Pozemek je mírně svažitý k západu, cca z poloviny slunečný, z poloviny stíněný stromy sousedícího lesa. Velmi klidná poloha, příjezd po zpevněné cestě, v bezprostředním sousedství rozumní zahrádkáři. Bez věcných břemen.Prodej přímo od majitele, RK nevolat!!!
Na obrázku pozemek ohraničen červenou čarou
zobrazit celý popis

Detailní informace

UPC dostupné!
dostupnost TV:
číslo inzerátu:
156338
typ nabídky:
Prodej
typ nemovitosti:
Pozemek
dispozice:
Garsoniéra
plocha:
278 m²
cena:
119.000 Kč Chci hypotéku
typ vlastnictví:
Osobní
typ budovy:
Cihla
vybavení:
Nevybavený
podlaží:
0
balkón:
Ne
terasa:
Ne
ověřený uživatel

Majitel

Kontakty na majitele nezveřejňujeme z důvodu jejich zneužívání ze strany realitních kanceláří. Napište mu zprávu, aby se Vám mohl sám ozvat.

Sdílejte inzerát

Tyto stránky používají cookies. Setrváním na stránce souhlasíte s jejich používáním. V pořádku Více