Prodej rekreačního objektu 1.135 m² bez realitky

Zbizuby - Vranice, Středočeský kraj

Tento inzerát již není aktivní
Bezrealitky.cz

Popis inzerátu

Jedná se o to, že hodláme prodat zahradu s chatkou, velmi vhodnou nejen k rekreačním účelům, která se nachází v klidné chatové oblasti Plužiny II, což je asi čtyři kilometry od města Sázava. Pozemní komunikace vede zpevněnou lesní cestou z obce Sázava - Dojetřice, asi 6 km od dálnice D1, exit 34 - Ostředek. Bez problémů se lze dostat autem až na samotný pozemek....
Jedná se o to, že hodláme prodat zahradu s chatkou, velmi vhodnou nejen k rekreačním účelům, která se nachází v klidné chatové oblasti Plužiny II, což je asi čtyři kilometry od města Sázava. Pozemní komunikace vede zpevněnou lesní cestou z obce Sázava - Dojetřice, asi 6 km od dálnice D1, exit 34 - Ostředek. Bez problémů se lze dostat autem až na samotný pozemek. Zhruba 300 m od pozemku je zastávka vlaku (trať Čerčany - Ledečko). Tento pozemek je v rovině, vzdálený asi 50 m od řeky Sázavy, je oplocený a je celodenně prosluněný. K dispozici je užitková voda, dále je možnost snadného připojení na elektřinu (rozvod vede na hranici pozemku). Polovinu tvoří ovocný sad, na zbytku je jednoduchá chatka 6 x 3 m, což je vlastně obložená a zastřešená mobilní buňka s verandou do tvaru "L".
Katastrálně se vlastně jedná o pozemky dva, bezprostředně na sebe navazující, v katastrálním území Samechov, parcelní čísla jsou 534/5 (výměra 742 čtverečních) a 534/22 (výměra 393 m čtverečních).

Zároveň dodávám, že pozemek leží asi 40 cm pod tak zvanou úrovní Q100 vypočtenou Povodím Vltavy, což jinými slovy znamená, že je oněch 40 cm pod úrovní stoleté vody. Dále upozorňuji, že zde není zdroj pitné vody a ani žádná možnost cokoliv si nakoupit. Nejbližší obchod je na okraji města Sázavy, což je asi 3 km autem (2 km vlakem).

Cena: 450.000, Kč

Podívejte se prosím na přiložené fotografie a v případě, že byste chtěli zahradu vidět, domluvili bychom termín prohlídky.

S pozdravem
Ing.Pavel Vychroň
Sídliště 9.května 371
285 06 Sázava

tel.: 724 785 233
--------------------------------------------------------------------------------

zobrazit celý popis

Detailní informace

dostupnost UPC:
typ nabídky:
Prodej
typ nemovitosti:
Rekreační objekt
dispozice:
Ostatní
plocha:
1.135 m²
cena:
450.000 Kč
typ vlastnictví:
Osobní
typ budovy:
Ostatní
vybavení:
Nevybavený
podlaži:
0
balkón:
Ne
terasa:
Ano
Tyto stránky používají cookies. Setrváním na stránce souhlasíte s jejich používáním. V pořádku Více