Pronájem nebytového prostoru 80 m² bez realitky

Skácelova, Brno - Královo Pole, Jihomoravský kraj

Tento inzerát již není aktivní
Bezrealitky.cz

Popis inzerátu

Nabízíme přenechání pronájmu vyhledávané čajovny na ulici Skácelova, v blízkosti přestupního uzlu MHD, společnosti IBM, několika VŠ kolejí a VUT. Čajovna je umístěna v suterénu cihlového domu, dobře osvětlena a klimatizována. Pro hosty jsou k dispozici dvě místnosti o celkové kapacitě 50 míst. Zázemí tvoří kuchyně, sklad a WC pro personál. Nájemní smlouva je...
Nabízíme přenechání pronájmu vyhledávané čajovny na ulici Skácelova, v blízkosti přestupního uzlu MHD, společnosti IBM, několika VŠ kolejí a VUT. Čajovna je umístěna v suterénu cihlového domu, dobře osvětlena a klimatizována. Pro hosty jsou k dispozici dvě místnosti o celkové kapacitě 50 míst. Zázemí tvoří kuchyně, sklad a WC pro personál. Nájemní smlouva je uzavřena do roku 2015 s možností prodloužení. Podnik disponuje hygienickým osvědčením i pro přípravu jídel. Současný nájemce je ochoten přenechat podnik s veškerým vybavením (nábytek, zařízení kuchyně s nádobím, dekorace v orientálním stylu, provozní materiál, suroviny atd.) za odstupné 175 000 Kč.
Měsíční nájemné činí 15 000 Kč, zálohy na energie 2 000. V současnosti podnik poskytuje hostům WiFi připojení zdarma, smlouva s operátorem je uzavřena na 400 Kč měsíčně bez závazku, je tedy možno převést nebo bezplatně zrušit.
zobrazit celý popis

Detailní informace

dostupnost UPC:
typ nabídky:
Pronájem
typ nemovitosti:
Nebytový prostor
dispozice:
Ostatní
plocha:
80 m²
cena:
15.000 Kč
poplatky:
2.000 Kč
typ vlastnictví:
Osobní
typ budovy:
Cihla
vybavení:
Vybavený
podlaži:
0
balkón:
Ne
terasa:
Ne
Tyto stránky používají cookies. Setrváním na stránce souhlasíte s jejich používáním. V pořádku Více