Prodej domu 300 m² bez realitky

Doubravice u Dvora Králové, Královéhradecký kraj

Tento inzerát již není aktivní
Bezrealitky.cz

Popis inzerátu

Dům je umístěn v m.č. Doubravice-Velehrádek v krajině plné zeleně. V okolí je pouze několik rodinných domků, zahrad, starý ovocný sad a volná příroda s lesy a potokem. Je ve velmi dobrém stavu a v dnešní podobě existuje dle kolaudačního rozhodnutí z roku 2005. Po nezbytných úpravách (malování, instalace nábytku apod.) je možno se nastěhovat, bez nutnosti...
Dům je umístěn v m.č. Doubravice-Velehrádek v krajině plné zeleně. V okolí je pouze několik rodinných domků, zahrad, starý ovocný sad a volná příroda s lesy a potokem. Je ve velmi dobrém stavu a v dnešní podobě existuje dle kolaudačního rozhodnutí z roku 2005. Po nezbytných úpravách (malování, instalace nábytku apod.) je možno se nastěhovat, bez nutnosti provádění zásadních stavebních úprav či oprav. Stavení je částečně zapuštěno do terénu se vznikem dvou prostorných teras z obou stran. Vjezd na pozemek je ze silnice II. třídy č. 325 posuvnými vraty a s možností parkování 3–5 osobních vozů. Zahrada poskytuje možnost rekreace i pěstování ovoce (ovocné stromy) a zeleniny. Základ domu pravděpodobně z r. 1825, v 90. letech prošel rekonstrukcí, byl dostavěn do dnešního tvaru, s kolaudací v r. 2005. U domu upravená plocha pro nadzemní bazén včetně odtoku do kanalizace, pěstební skleník a zahradní vydlážděná terasa jako příprava na možné zřízení posezení (kamenný materiál v ceně domu). Oplocení tvoří dřevěný plot s pískovcovými pilíři, živý plot z mladých habrů a plaňkový plot. Podél vrchní strany pozemku prochází místní komunikace, která je na konci obce dále neprůjezdná.
Střecha eternitová a zateplená; v dobrém stavu, krovy jsou v pořádku. Dům je zděný z klasických cihel (původní část) a tepelně izolačních dutinových cihel nebo tvárnic (přistavěná část), okna dřevěná dvoudílná. Tři původní klenuté sklepy z přírodních pískovcových bloků. Elektřina 230/400V - 2 zásuvky, ústřední topení po celém domě, 3 kotle - plyn, pevná paliva, elektřina. Bojler na TUV kombinovaný.
Dům je prostorný a je částečně řešen atypicky. Může poskytnout bydlení dvěma rodinám nebo je možno zařídit si některé místnosti dle speciálních potřeb nebo zájmů.
1. nadzemní podlaží - předsíň, hala, koupelna, WC, kotelna, 3x sklep, velký obývací pokoj s přípravou na domácí bar / kuchyňský kout (baterie, odpad pro dřez) a montáž krbu nebo kamen.
2. nadzemní podlaží - 4 pokoje, kuchyně (vaření elektro nebo plyn, odsávání), WC, spíž (s možností zřízení sprchového koutu), přístup na dvě venkovní terasy.
3. nadzemní podlaží - 2 pokoje, kuchyně (příprava na montáž linky včetně odsávání, přívodu vody, kanalizace a přípojky elektro pro sporák), WC s možností zřízení sprchového koutu, půda. Stání v garáži pro dvě auta (typ kombi apod.), venkovní parkovací plocha pro 3-5 vozů.

Malá osada, dobré dopravní napojení, Dvůr Králové 8 km, Hradec Králové (dálnice D11) 26 km, Svoboda n/Úpou 37 km, Vrchlabí 41 km. Bus v místě, vlak 6 km. Průmyslově nezasažená oblast v blízkosti vyhlášených turistických cílů.
Cena domu zahrnuje poplatky za veškeré právní služby spojené s převodem nemovitosti. Dům je možno zakoupit přímo nebo přes vybranou realitní kancelář nebo službu zvolenou zájemcem. I v takovém případě jsou ceny veškerých služeb zahrnuty do kupní ceny, nemusíte tedy investovat nic navíc. V případě rychlého jednání (koupě do 20. dubna 2012) nabízíme slevu.
V případě zájmu zašleme další foto a více informací emailem. O NABÍDKY REALITNÍCH KANCELÁŘÍ NESTOJÍME.
zobrazit celý popis
If you are interested in buying this house, just email us to get more details and pictures and discuss the price. No real estate agencies please.

Detailní informace

dostupnost UPC:
typ nabídky:
Prodej
typ nemovitosti:
Dům
dispozice:
Ostatní
plocha:
300 m²
cena:
1.890.000 Kč
typ vlastnictví:
Osobní
typ budovy:
Cihla
vybavení:
Částečně
podlaži:
3
balkón:
Ne
terasa:
Ano
Tyto stránky používají cookies. Setrváním na stránce souhlasíte s jejich používáním. V pořádku Více