Prodej nebytového prostoru 65.000 m² bez realitky

Tovární, Králův Dvůr, Středočeský kraj

Tento inzerát již není aktivní
Bezrealitky.cz

Popis inzerátu

Nabízíme k prodeji logistický a skladový areál o celkové ploše 6,5 ha. V areálu se nacházejí 4 objekty, 2 administrativní budovy, objekt skladu a objekt vrátnice . Zděná dvoupodlažní administrativní budova se zastavěnou plochou 870 m2, která prošla rekonstrukcí, má novou moderní plynovou kotelnu a v přízemním podlaží je zřízena veřejná ubytovna. 1. nadzemní...
Nabízíme k prodeji logistický a skladový areál o celkové ploše 6,5 ha. V areálu se nacházejí 4 objekty, 2 administrativní budovy, objekt skladu a objekt vrátnice . Zděná dvoupodlažní administrativní budova se zastavěnou plochou 870 m2, která prošla rekonstrukcí, má novou moderní plynovou kotelnu a v přízemním podlaží je zřízena veřejná ubytovna. 1. nadzemní podlaží jsou kancelářské prostory. Po celé budově je rozvod datových sítí, s připojením na internet. V budově je též instalován kamerový systém a EZS. Administrativní montovaná budova o zastavěné ploše 825m2 slouží jako kancelářské prostory a je se zděnou administrativní budovou a vrátnicí propojena opticko-metalickým spojem. budova skladu 1664 m2 a vrátnice. V areálu jsou kompletní inženýrské sítě je napojen na plynový a vodovodní řád. Kanalizace je napojena na vlastní ČOV.

Areál nabízí zpevněnou oplocenou plně osvětlenou plochu 3 ha, která je pokryta kamerovým systémem a EZS systémem napojeným na pult centrální ochrany. Dále 0,7 ha manipulačních plochy a obslužných komunikací.

Areál se nachází v industriální zóně Králova Dvora a díky své poloze blízko exitu 22 dálnice D5 má areál vynikající dopravní obslužnost.

Cena k jednání 69 500 000 Kč

Vlasta Vítová
vitova.vlasta@seznam.cz
telefon: 608672909
zobrazit celý popis

Detailní informace

dostupnost UPC:
typ nabídky:
Prodej
typ nemovitosti:
Nebytový prostor
dispozice:
Ostatní
plocha:
65.000 m²
cena:
69.500.000 Kč
typ vlastnictví:
Osobní
typ budovy:
Ostatní
vybavení:
Částečně
podlaži:
0
balkón:
Ne
terasa:
Ne
Tyto stránky používají cookies. Setrváním na stránce souhlasíte s jejich používáním. V pořádku Více