Pronájem bytu 3+kk, 64 m² bez realitky

Koláčkova, Praha - Libeň

Tento inzerát již není aktivní
Bezrealitky.cz

Popis inzerátu

3 Byty 3+kk v 1,2 a 3 podlaží v kompletně zrekonstruovaném domě (se 7 byty) včetně topení, rozvodů kanalizace, všech sítí, sklepních prostor, zateplený. Sklípek pro každý byt, kočárkárkárna, předzahrádka a velká zahrada (300m2) za domem.Každý byt má svůj nezávislý podružný kotel s vlastním měřením, na kterém si lze regulovat teplo i teplou vodu dle vlastních...
3 Byty 3+kk v 1,2 a 3 podlaží v kompletně zrekonstruovaném domě (se 7 byty) včetně topení, rozvodů kanalizace, všech sítí, sklepních prostor, zateplený. Sklípek pro každý byt, kočárkárkárna, předzahrádka a velká zahrada (300m2) za domem.Každý byt má svůj nezávislý podružný kotel s vlastním měřením, na kterém si lze regulovat teplo i teplou vodu dle vlastních představ nezávisle na ostatních bytech. Díky tomu předpokládané nižší náklady na služby. Dům je umístěn v klidné lokaci řadových domů.

Záchody zvlášť s umyvadlem, koupelna s připraveným připojením na pračku a sušičku. Kuchyňská linka vybyvená troubou, 4 plotýnkovou varnou deskou a vestavěnou myčkou. Bez lednice, je možné se dohodnout o doplnění. Telefonní, televizní a internetové připojení v každém bytě. V bytech internetové a telefonní zásuvky ve 2 pokojích.

Doprava: Dům se nachází v klidné lokalitě řadových domků se zelenými vnitrobloky, rozdělenými na jednotlivé zahrádky. Je vzdálen 3 minut pěšky od stanice metra Ládví na lince C. Cesta do centra Prahy trvá 15min. U OC Ládví se také nachází obchod Albert, kino, kulturní středisko, knihovna, lékárna, drobné obchůdky, prádelna atd. V blízkém okolí několik základních škol, ZUŠ i gymnázia. 5 minut autem OC Tesko Letňany.

Před domem je místo pro zaparkování 3 až 4 aut. Další místo k zaparkování je v boční ulici Na Slovance. Také hlídané parkoviště minutu pěšky od domu.

K nastěhování od konce Září.
zobrazit celý popis
3 flats 2+kk in 1,2 and 3th floor, apartments in a completely renovated building (with 7 flats), including heating, sewer, all networks, basements, insulated. Cellar for each apartment, babby buggy room, front garden and large garden (300m2) behind house.Every apartment has its independent subsidiary kettle with its own measurement of the boiler, where you can regulate the heat and hot water...
3 flats 2+kk in 1,2 and 3th floor, apartments in a completely renovated building (with 7 flats), including heating, sewer, all networks, basements, insulated. Cellar for each apartment, babby buggy room, front garden and large garden (300m2) behind house.Every apartment has its independent subsidiary kettle with its own measurement of the boiler, where you can regulate the heat and hot water according to their own ideas independently of the other apartments. Due to the anticipated lower costs of services. The house is located in a quiet location terraced houses.

Separate toilets with wash basin, bathroom with prepared connections for washing machine and dryer. Kitchen is provide with oven, 4 ring hob and integrated dishwasher. Without a fridge, it is possible to agree on amendments. Telephone, television and internet connection in every apartment.

Transport: The house is situated in a quiet terraced houses with green courtyard, divided into individual gardens. It is just 3 minutes walk from the metro station on line C Ládví. Travel to the center of Prague takes 15 minutes. Near OC Ladvi is also situated shop Albert, cinema, cultural center, library, pharmacy, retail shops, laundry, etc. In close range are several elementary schools, music school and high school. 5 minutes by car to OC Tesco Letnany.

Before the house is parking place for 3 to 4 cars. Another place to park is in a side street Na Slovance. Also, guarded parking lot a minute walk from the house.

Available from the end of September.
show whole description

Detailní informace

dostupnost UPC:
typ nabídky:
Pronájem
typ nemovitosti:
Byt
dispozice:
3+kk
plocha:
64 m²
cena:
11.500 Kč
poplatky:
3.000 Kč
typ vlastnictví:
Osobní
typ budovy:
Cihla
vybavení:
Částečně
podlaži:
1
balkón:
Ne
terasa:
Ne
Tyto stránky používají cookies. Setrváním na stránce souhlasíte s jejich používáním. V pořádku Více