Prodej domu 207 m² bez realitky

Praha - Klánovice

Tento inzerát již není aktivní
Bezrealitky.cz

Popis inzerátu

Nabízíme prodej RD v Šestajovicích u Klánovického lesa , Praha 9 Rodiné domy jsou v klidné části obce cca 500m od lesa.
Stavba je provedena z cihly šíře 40cm (garáž 30cm) materiál NOVATHERM - tepelná izolace 5cm fasádním polystyrenem, fasáda hlazená zrnitost 2-3mm, střecha betonová taška KB - blok přírodní šedá, oplocení KB - blok do ulice barvy pískové -...
Nabízíme prodej RD v Šestajovicích u Klánovického lesa , Praha 9 Rodiné domy jsou v klidné části obce cca 500m od lesa.
Stavba je provedena z cihly šíře 40cm (garáž 30cm) materiál NOVATHERM - tepelná izolace 5cm fasádním polystyrenem, fasáda hlazená zrnitost 2-3mm, střecha betonová taška KB - blok přírodní šedá, oplocení KB - blok do ulice barvy pískové - žluté, zahrady zavezené tříděnou zeminou cca 30cm a povrchově upraveny černou kvalitní zeminou s trávníkem oddělené zeleně pogumovaným pletivem, okolo domu je zámková dlažba navržena dle projektové dokumentace, oplocení do ulice je včetně konstrukcí pojezdové brány a branky, garáže jsou vybaveny el.garážovými vraty.
Dům je vybaven krbovou vložkou, krb obezděn cihlami KLINGER. Osvětlení v domě je řešeno bezdotykovými čidli. Podlahy jsou tepelně i zvukově izolovány konečná úprava podlah provedena materiálem Anhydrit 40-60mm vysoce kvalitní samonivelační směs.Podlahy v garáži a přízemí jsou betonové včetně izolace proti radonu, vlhkosti a tepelné izolace.V předsíni vytápění v podlaze. Okna a vchodové dveře jsou osazeny 6-ti. komorovými plastovými profily INOUTIC s izolačním dvojsklem s tepelnou hranou.
Nadstandardní provedení je s velmi pěkně řešenými a prostornými interiéry dveře a obložky, plovoucí podlahy, schodiště, obklady, dlažby, koberce, krb, el. pojezd brány, alarm, domácí telefon, vše dle níže popsaného provedení.Kompletace elektro-instalace základ dle nabídky vzorníku ABB Tango, svítidla STEINEL, bodové svítidla Kankux, venkovní nerezová světla s čidlem,zářivky v garáži VYRTYCH Cena jedné poloviny domu je 6.325.000,-Kč a oploceného pozemku s upravenými záhony a trávníky 2.500.000,-Kč ( parcela cca 500m2 ) plocha stavební je cca 130m2 a zahrady cca 370m2 cena užitné plochy domu je 30.555,-Kč/m2 včetně DPH (celkem 207 m2 užitné plochy)
RD včetně pozemku je k prodeji v celkové výši za 8.825.000,-Kč včetně DPH
Cena je za luxusní a kvalitní provedení rodinného domu v nádherné lokalitě v blízkosti Prahy a přitom na klidném místě v přírodě. Celá stavba je provedena velmi pečlivě jedinou stavební firmou.Při srovnání ceny za m2 bytu v Praze a okolí je to velmi dobrá nabídka pro bydlení v pěkně řešeném domě s prostornými místnostmi v blízkosti Prahy.
Stavby jsou ve vyhledávané prominentní lokalitě obce Šestajovice, která je spojena přímo s pražskou částí Klánovice. V místě je městská doprava, nová ZŠ a MŠ, dětské hřiště, fotbalové a sportovní hřiště, koupaliště, tenisové kurty, v Klánovicích plánované 18. jamkové golfové hřiště, a v blízkosti cca 500metrů vzdálený les, který je největší lesní plochou v Praze a v bezprostředním okolí. Šestajovice jsou vzdálené 10km od METRA - Černý most a cca 3km od trasy vlaku, kterým je možné z nádraží v Klánovicích, kde je také velké parkoviště, být cca za 20minut v centru Prahy. Lokalita Obce Šestajovice získává na atraktivitě díky své exkluzivní pozici v chráněné přírodní oblasti a také přímému spojení s Prahou. Kulturní a sportovní vyžití je zde v nadstandartní úrovni a lokalita Šestajovic stálé narůstá na ceně vzhledem k plánovanému připojení k hlavnímu městu Praze.
zobrazit celý popis

Detailní informace

dostupnost UPC:
typ nabídky:
Prodej
typ nemovitosti:
Dům
dispozice:
6+kk
plocha:
207 m²
cena:
8.825.000 Kč
typ vlastnictví:
Osobní
typ budovy:
Cihla
vybavení:
Nevybavený
podlaži:
2
balkón:
Ne
terasa:
Ano
Tyto stránky používají cookies. Setrváním na stránce souhlasíte s jejich používáním. V pořádku Více