Prodej pozemku 930 m² bez realitky

Hrusice, Hrusice, Středočeský kraj

Tento inzerát již není aktivní
Bezrealitky.cz

Popis inzerátu

Mírně svažitý pozemek na kopci s krásným výhledem a jihovýchodní orientací, v blízkosti lesa, v lokalitě bude stát pouze 10 RD. Na pozemku je dle hydrogeologického průzkumu podzemní voda, lze vybudovat vlastní studnu. Inženýrské sítě (voda, elektřina, kanalizace,komunikace, veřejné osvětlení)jsou dokončeny a zkolaudovány, několik RD v lokalitě je již postaveno a...
Mírně svažitý pozemek na kopci s krásným výhledem a jihovýchodní orientací, v blízkosti lesa, v lokalitě bude stát pouze 10 RD. Na pozemku je dle hydrogeologického průzkumu podzemní voda, lze vybudovat vlastní studnu. Inženýrské sítě (voda, elektřina, kanalizace,komunikace, veřejné osvětlení)jsou dokončeny a zkolaudovány, několik RD v lokalitě je již postaveno a užíváno, vše je funkční.

Právní servis je ceně (s výjimkou notářské úschovy).

Občanská vybavenost obce Hrusice je velmi dobrá, je zde školka, škola je v nedaleké obci Mnichovice, dále prodejna potravin a smíšeného zboží ;U Hubínků, hospoda U Sejků, penzion Hubačov, vinárna Hrusice, prodejna nábytku Rona, zahradnictví, kovárna, zámečnictví, truhlárna, autodoprava J. Vávra. Sportovní a kulturní vyžití zajišťuje TJ Sokol Hrusice v místní sokolovně, v obci fungují i další spolky. V okolí Hrusic je mnoho historických, kulturních i přírodních památek, například národní přírodní rezervace Voděradské bučiny nebo přírodní park Velkopopovicko či zříceniny středověkých hradů, barokní zámek Štiřín nebo Ondřejovská hvězdárna. Je zde památník národního umělce Josefa Lady, rodáka z Hrusic, kde je představena jeho tvorba i život.
Tato oblast je ideální pro pěší turistiku i cykloturistiku, v zimě pro běžecké lyžování.
zobrazit celý popis
Gently sloping land on a hill with stunning views and a southeast orientation, near the forest, 10 RD will be build in the site only. The plot has groundwater as the hydrogeological survey,you can build its own well. Construction of utilities (water, electricity, sewage, roads, public lighting) completed and approved, some houses in the area are already built and used, everything is functional.

Detailní informace

dostupnost UPC:
typ nabídky:
Prodej
typ nemovitosti:
Pozemek
dispozice:
Garsoniéra
plocha:
930 m²
cena:
1.850.000 Kč
typ vlastnictví:
Osobní
typ budovy:
Ostatní
vybavení:
podlaži:
0
balkón:
Ne
terasa:
Ne
Tyto stránky používají cookies. Setrváním na stránce souhlasíte s jejich používáním. V pořádku Více