Prodej rekreačního objektu Ostatní bez realitky

Valašská Bystřice, Zlínský kraj

2.500.000 Kč

Popis

Nabízíme dvě rekreační chalupy se společnými pozemky a přístupovou cestou v obci Valašská Bystřice v „Chráněná Krajinná Oblast“ Beskydy.

1. Napůl zděná-roubená chalupa 3+1 s jedním nadzemním podlažím a půdou v sedlové střeše má zastavěnou plochu 76 m2 a obytnou plochu 65 m2. Objekt je částečně omítnut vápennou omítkou s nátěrem, převážně obložen palubovým obkladem, střešní krytina pálená taška, okna dřevěná zdvojená, vytápění lokální na tuhá paliva, WC splachovací, koupelna se sprchovým koutem a umývadlem. Objekt je napojen na přípojku elektřiny a vody, splaškové vody jsou svedeny do žumpy společné pro oba objekty.

2. Zděná chalupa 2+1 s jedním nadzemním podlažím a podkrovím má zastavěnou plochu 83 m2 vč. přístavby dřevěné kůlny, celková obytná plocha činí 84 m2. Objekt je obložen palubovým obkladem s nátěrem, střešní krytina pálená taška, okna dřevěná zdvojená, vytápění lokální na tuhá paliva, WC splachovací, koupelna s umývadlem. Objekt je napojen na přípojku elektřiny, se studnou, splaškové vody jsou svedeny do žumpy společné pro oba objekty.

Příslušenstvím je samostatný zemní sklípek se zastřešením a dřevěná stodola půdorysu L o zastavěné ploše 77 m2 a postavená na vlastním pozemku o výměře 178 m2. Pozemek by bylo možno využít k výstavbě nového objektu – vzhledem k umístění v rozsáhlém chráněném území se jedná o lukrativní část nemovitosti.

Celková výměra stavebních pozemků činí 1455 m2, výměra ostatních pozemků zahrady, které jsou umístěny převážně ve svažitém terénu, činí 425 m2. Nemovitosti jsou umístěny na okraji obce v blízkosti lesa. Jedná se o klidnou lokalitu v oblasti Hostýnsko-vsetínské hornatiny v CHKO Beskydy. Centrum obce se základní občanskou vybaveností je vzdáleno 2 km, Vsetín 30 km, Valašské Meziříčí 10 km. Z Ostravy jsou nemovitosti vzdáleny cca 65 km.

Show english description

Nejpohodlnější přepis energií online reklama

Parametry

UPC dostupné Televize, Internet, Kombinace
Číslo inzerátu 159247
Typ nabídky: Prodej
Typ nemovitosti: Rekreační objekt
Dispozice Ostatní
Plocha 288 m²
Cena: 2.500.000 Kč Chci hypotéku
Město: Valašská Bystřice
Typ vlastnictví: Osobní
Typ budovy: Cihla
Vybavení: Vybavený
Podlaží: 0
Balkón: Ne
Terasa Ne

Mapa

Podobné inzeráty v okolí

7 811

Aktivních inzerátů
bez provize

9 277

Realizovaných obchodů
tento rok

447 113 838 Kč

Ušetřeno zákazníkům
tento rok

Vytvořte si hlídacího psa a my vás upozorníme na nové inzeráty ihned po jejich vložení.

Prodej rekreačního objektu Ostatní bez realitky

2.500.000 Kč