Prodej domu 521 m² bez realitky

Lužany u Přeštic, Plzeňský kraj

Tento inzerát již není aktivní
Bezrealitky.cz

Popis inzerátu

Majitel nemovitosti prodá zrekonstruovaný bývalý strojní mlýn v obci Lužany u Přeštic. Dům má zcela unikátní polohu mezi zámeckou zahradou, řekou a přírodní rezervací lužní les.

Objekt byl z převážné části zrekonstruován a zkolaudován v roce 2002. Má 4 nadzemní podlaží a zastavěná plocha činí 521 m². K objektu náleží nezastavěný pozemek o výměře...
Majitel nemovitosti prodá zrekonstruovaný bývalý strojní mlýn v obci Lužany u Přeštic. Dům má zcela unikátní polohu mezi zámeckou zahradou, řekou a přírodní rezervací lužní les.

Objekt byl z převážné části zrekonstruován a zkolaudován v roce 2002. Má 4 nadzemní podlaží a zastavěná plocha činí 521 m². K objektu náleží nezastavěný pozemek o výměře 200 m². Nemovitost má vlastní zdroj vody, odpad je řešen septikem. Uvnitř jsou instalovány dva plynové kotle. V domě jsou dřevěná eurookna, terasa ve 4 NP, satelit, příprava na krbová kamna. K domu náleží velká garáž. Terasu je nutné opravit
V minulosti byl objekt využíván k bydlení a podnikání, v současnosti je prázdný.

V obci je plná občanská vybavenost a nachází se na hlavním tahu Plzeň – Klatovy.

Objekt je vhodný jako sídlo firmy, včetně velké bytové jednotky, skladovacích a výrobních prostor, jako penzion, zábavní podnik, wellness centrum či školící středisko.

Cena k jednání je 12.248.000,- Kč.

Veškeré doplňující informace mohou zájemci získat na emailové adrese: mlynluzany@email.cz , nebo telefonním čísle 602 288 417.

zobrazit celý popis

Detailní informace

dostupnost UPC:
typ nabídky:
Prodej
typ nemovitosti:
Dům
dispozice:
Ostatní
plocha:
521 m²
cena:
12.248.000 Kč
typ vlastnictví:
Osobní
typ budovy:
Cihla
vybavení:
Nevybavený
podlaži:
4
balkón:
Ne
terasa:
Ano
Tyto stránky používají cookies. Setrváním na stránce souhlasíte s jejich používáním. V pořádku Více