Prodej domu Ostatní bez realitky

Kotenčice, Středočeský kraj

14.990.000 Kč

Popis

Barokní statek/zámek v klidné obci Kotenčice se třemi rybníky 45 km/25 min. od Prahy

Hlavní budova z roku cca 1700, býv. velkostatek Coloredo Masfeldů. Naročná a citlivá rekonstrukce, veškeré stavební prvky a vnitřní zařízení vyrobeny na zakázku. Zastavěná plocha cca 155 m2, užitná 290 m2 ve dvou patrech, plus půda 130 m2(zatím nevyužitá, projekt). V současnosti 7 místností, velká kuchyň, dvě koupelny, možnost dalších mistností na půdě, projekt připraven.

Součást uzavřeného areálu bývalého statku, vnitřní zahrada, velká garáž/stodola (760 m2, částečně sklep), Barokní sýpka (155 m2, tři patra), stáje (370 m2 plus sklep 50 m2), další hospodářské budovy (380 m2). Pozemek celkem 5000 m2. Hlavní budova a část stodoly po rekonstrukci, zbytek v dobrém stavu před rekonstrukcí, zdivo není vlhké, základy izolovány jílem, klenby a krovy v pořádku.

Statek je v malé obci se třemi rybníky, obč. vybavenost (obchod, škola, školka) v místě, plus Příbram a Dobříš jen 10 km daleko s pravidelným spojením, 10 km od Strakonické rychlostní silnice, Praha Smíchov 30 minut autem, 50 min autobusem, letiště Ruzyně 35 minut po novém okruhu, Plzeňská dálnice na Rozvadov 20 km přes Brdy, D1 přes Pražský okruh 35 min, vynikající dostupnost.

V okolí jsou brdské lesy (hřeben Brdské pahorkatiny cca 10 km), blízko na Slapy/Kamýk/Orlík, mikroregion Rožmitálsko, 3 km daleko nový areál pro ustájení koní s jízdárnou a ubytováním, 5 km daleko sportovní letiště (ultralehká letadla, kluzáky), lyže Monínec 30 min, Šumava/Bavorsko 90 min., další sportovní vyžití v okolí..

Dům: Smíšené zdivo kámen/cihla, v létě velmi příjemné klima, přízemí klenby, italská dlažba (podlahové topení), masivní dubové podlahy. Dřevěné samonosné schodiště, 2NP podlahy teak s podlahovým topením, vytápěné i stěny koupelny. Teplovodní el. kotel a historické litinové radiátory, el. podlahové topení, dva krby s rozvodem vzduchu, příprava na kotelnu na dřevěné peletky ve stodole, napojeno na dům.
Na zakázku vyrobená dřevěná okna s dvojitým nerozbitným, protihlučným a izolačním sklem, na zakázku vyrobené dřevěné dveře a vestavěný atypický nábytek/zařízení z masivu. Nová el., voda, topení. Splašková a dešťová kanalizace obecní, voda z vlastní studny (19 m hluboká, 2 široká, na pozemku ještě jedna studna), příprava/přípojka na plyn.

Na pozemku dvě studny, rozvod el. a částečně vody/kanalizace i do ostatních budov.

Udržovaná zahrada, terénní úpravy, živé ploty.

V okolí další pozemky.

Show english description

Nejpohodlnější přepis energií online reklama

Parametry

UPC dostupné Televize, Internet, Kombinace
Číslo inzerátu 160351
Typ nabídky: Prodej
Typ nemovitosti: Dům
Dispozice Ostatní
Plocha 300 m²
Cena: 14.990.000 Kč Chci hypotéku
Město: Kotenčice
Typ vlastnictví: Osobní
Typ budovy: Ostatní
Vybavení: Částečně
Podlaží: 3
Balkón: Ano
Terasa Ano

Mapa

Podobné inzeráty v okolí

7 841

Aktivních inzerátů
bez provize

9 345

Realizovaných obchodů
tento rok

448 685 508 Kč

Ušetřeno zákazníkům
tento rok

Vytvořte si hlídacího psa a my vás upozorníme na nové inzeráty ihned po jejich vložení.

Prodej domu Ostatní bez realitky

14.990.000 Kč