Prodej domu 6+1 bez realitky

Andělská, Kutná Hora, Středočeský kraj

https://www.bezrealitky.cz/id/160786
ověřený uživatel

Majitel

Majitel si nepřeje zobrazovat své kontakty z důvodu zneužívání ze strany realitních kanceláří. Napište mu zprávu, aby se Vám mohl ozvat sám.

Popis inzerátu

RD v centru města v Andělské ulici, 200m od Palackého nám. SKVĚLÉ NA BYDLENÍ I PODNIKÁNÍ V JEDNOM, PŘÍPADNĚ NEZÁVISLÝ VSTUP CHODBOU DO PATRA, PŘÍZEMÍ MOŽNOST KANCELÁŘÍ, OBCHODU (I BYDLENÍ). Dům je napojen na všechny inž. sítě. Přízemí domu má 3prostory+wc,1.patro má 3pokoje+wc, schodiště vede vlevo krajem v domě. Půdu, která je vhodná k vestavbě je možné...
RD v centru města v Andělské ulici, 200m od Palackého nám. SKVĚLÉ NA BYDLENÍ I PODNIKÁNÍ V JEDNOM, PŘÍPADNĚ NEZÁVISLÝ VSTUP CHODBOU DO PATRA, PŘÍZEMÍ MOŽNOST KANCELÁŘÍ, OBCHODU (I BYDLENÍ). Dům je napojen na všechny inž. sítě. Přízemí domu má 3prostory+wc,1.patro má 3pokoje+wc, schodiště vede vlevo krajem v domě. Půdu, která je vhodná k vestavbě je možné zvednout střechu jako je tomu u vedlejšího domu a vybudovat vikýře a balkon. MOŽNOST DALŠÍCH 100M PŮDNÍ BYT - PŘÍPADNÁ PŮDNÍ VESTAVBA SCHVÁLENA úřadem v roce 2007. Dům je prázdný a připraven k rekonstrukci. K domu patří malinký dvorek. RK NEVOLAT!
zobrazit celý popis

Detailní informace

UPC dostupné!:
dostupnost TV:
číslo inzerátu:
160786
typ nabídky:
Prodej
typ nemovitosti:
Dům
dispozice:
6+1
plocha:
270 m²
cena:
1.800.000 Kč
typ vlastnictví:
Osobní
typ budovy:
Cihla
vybavení:
Nevybavený
podlaží:
2
balkón:
Ne
terasa:
Ne
ověřený uživatel

Majitel

Majitel si nepřeje zobrazovat své kontakty z důvodu zneužívání ze strany realitních kanceláří. Napište mu zprávu, aby se Vám mohl ozvat sám.
REKLAMA

Sdílejte inzerát

Tyto stránky používají cookies. Setrváním na stránce souhlasíte s jejich používáním. V pořádku Více