Prodej domu 1 m² bez realitky

Zámek, Velké Opatovice, Jihomoravský kraj

Tento inzerát již není aktivní
Bezrealitky.cz

Popis inzerátu

Rodinný dům je řešený jako samostatně stojící objekt. Dům je dvoupodlažní (s obytným podkrovím). Je osazen do mírně svažitého terénu. Hlavní vstup do rodinného domu je situovaný z vlastní přístupové komunikace z čelní strany objektu orientované na západ. Rodinný dům je ještě přístupný ze zadní strany objektu, z terasy. Z hlavní vstupní haly je přístupná...
Rodinný dům je řešený jako samostatně stojící objekt. Dům je dvoupodlažní (s obytným podkrovím). Je osazen do mírně svažitého terénu. Hlavní vstup do rodinného domu je situovaný z vlastní přístupové komunikace z čelní strany objektu orientované na západ. Rodinný dům je ještě přístupný ze zadní strany objektu, z terasy. Z hlavní vstupní haly je přístupná chodba, která slouží jako hlavní komunikační prostor domu. Z chodby je přístupné schodiště po podkrovní části domu. Chodba je propojená s kuchyní, obývacím pokojem, WC a skladem. Součástí kuchyně je jídelní kout. Díky klenbovým otvorům prostory kuchyně, obývacího pokoje a chodby tvoří opticky jeden prostor. Z kuchyně je přístupná spíž. Podkrovní část rodinného domu slouží jako noční část domu. Tu se nacházejí tři pokoje, šatna a koupelna s WC. Ze dvou pokojů je přístupný balkón na zadní straně objektu. Ze třetího pokoje je přístupný balkón na čelní straně domu. K objektu rodinného domu je ze severní strany přistavěna samostatná garáž. Podlaha garáže je výškově snížena proti podlaze přízemí rodinného domu o 50 cm. Tím je eliminován negativní vliv svažitého terénu. Dům je se sedlovou střechou. Orientace hřebene je ve směru východ – západ. Střecha je vysunuta přes oba štíty a tak částečně překrývát balkóny na obou stranách objektu. Střešní plocha na severní straně je prodloužena i nad garáž.

Stav stavby : rozestavěná před dokončením. Provedena hrubá stavba, zastřešení, klempíšské práce, vnitřní omítky, mazaniny s konečnou úpravou s nivelací, zateplená fasáda bez konečné úpravy – barva. Instalace ZTI, kanalizace, vodovod, UT včetně pod. topení bez kompletace. Instalace elektro, slaboproudu, poč. sítě, signalizace a kompletace. Provedení kompletních přípojek kanalizace, vodovodu, plynu, elektro, slaboproudu včetně revizí a tlakových zkoušek. Provedena venkovní část oplocení, hrubé terénní úpravy včetně vjezdu.

Vlastní stavba RD : 2092000
Přípojka elektro a plyn : 65000
Přípojka vodovod : 28000
Oplocení : 86000
Kanalizace a HTU 69000
Pozemek 147000
Poplatky a geodezie 13000
2540000Kč
zobrazit celý popis

Detailní informace

dostupnost UPC:
typ nabídky:
Prodej
typ nemovitosti:
Dům
dispozice:
Ostatní
plocha:
1 m²
cena:
2.540.000 Kč
typ vlastnictví:
Osobní
typ budovy:
Ostatní
vybavení:
Nevybavený
podlaži:
2
balkón:
Ano
terasa:
Ne
Tyto stránky používají cookies. Setrváním na stránce souhlasíte s jejich používáním. V pořádku Více