Pronájem bytu 2+kk, 49 m² bez realitky

Kladno - Kročehlavy, Středočeský kraj

Tento inzerát již není aktivní
Bezrealitky.cz

Popis inzerátu

Útulný světlý byt v novostavbě Garden Spot, doposud neobydlen. Dispozice 2+kk o užitné ploše 49m^2 + balkon 7,3 m^2. V bytě je oddělené WC a šatna. Vstup na balkon z obou pokojů. Orientace na jih, s výhledem na lesopark a koupaliště Bažantnice. Byt se nachází v posledním 4. patře domu s výtahem. K bytu náleží sklep o ploše 1,9 m^2 a vlastní parkovací stání před...
Útulný světlý byt v novostavbě Garden Spot, doposud neobydlen. Dispozice 2+kk o užitné ploše 49m^2 + balkon 7,3 m^2. V bytě je oddělené WC a šatna. Vstup na balkon z obou pokojů. Orientace na jih, s výhledem na lesopark a koupaliště Bažantnice. Byt se nachází v posledním 4. patře domu s výtahem. K bytu náleží sklep o ploše 1,9 m^2 a vlastní parkovací stání před domem. Ve vnitrobloku dětské hřiště. V domě kabelová televize i internet.

Byt je částečně zařízený, dostatečně k bydlení. Obsahuje kuchyň (lednice, varná deska, trouba, myčka nádobí), jídelní stůl a židle, sedačku, postel, a dále bude dodána vestavěná skříň. (fotografie jsou ještě z doby před dokončením)

Okolí je velmi klidné a příjemné, s plnou občanskou vybaveností. V pěší vzdálenosti se nachází mimo jiné OC Oáza a další obchody a služby, pošta, MŠ i ZŠ, MHD, sportovní a zdravotní zařízení atd. Dobrá dostupnost do centra města i do Prahy. Metro Zličín je vzdáleno 15 minut autem.

Byt ihned k nastěhování. Cena měsíčně 9000,- Kč + poplatky (cca. 1500,- Kč) + vratná kauce ve výši měsíční platby. Tel: 603 88 64 99
zobrazit celý popis
Cozy and bright apartment in the new Garden Spot project, so far uninhabited. Layout 2+kk with a floor area of 49 m^2 + balcony 7.3 m^2. The apartment has a separate toilet and a cloakroom. Entrance to the balcony from both rooms. Orientation to the south, overlooking the park and outdoor swimming pool Bažantnice. The apartment is situated on the fourth floor with elevator. The has a cellar of...
Cozy and bright apartment in the new Garden Spot project, so far uninhabited. Layout 2+kk with a floor area of 49 m^2 + balcony 7.3 m^2. The apartment has a separate toilet and a cloakroom. Entrance to the balcony from both rooms. Orientation to the south, overlooking the park and outdoor swimming pool Bažantnice. The apartment is situated on the fourth floor with elevator. The has a cellar of 1.9 m^2 and its own parking space in front of the building. There is a playground in the backyard. Internet and cable TV are in the building.

The apartment is partially furnished, enough to live in. It contains a kitchen (fridge, hob, oven, dishwasher), dining table and chairs, sofa, bed, and built-in wardrobe will be delivered.

The surrounding area is very quiet and pleasant, with full amenities. Within walking distance there is, among other things, shopping centre Oáza and other shops and services, post office, kindergarten and elementary schools, public transport, sports and health facilities etc. Easy access to the city center and to Prague. Zlicin metro is 15 minutes by car.

Apartment ready to moved in. Price per month 9000,- CZK + fees (approx. 1500,- CZK) + refundable deposit in the amount of one monthly payment. Tel: +420 603 88 64 99
show whole description

Detailní informace

dostupnost UPC:
typ nabídky:
Pronájem
typ nemovitosti:
Byt
dispozice:
2+kk
plocha:
49 m²
cena:
9.000 Kč
poplatky:
1.500 Kč
typ vlastnictví:
Osobní
typ budovy:
Cihla
vybavení:
Částečně
podlaži:
4
balkón:
Ano
terasa:
Ne
Tyto stránky používají cookies. Setrváním na stránce souhlasíte s jejich používáním. V pořádku Více