Pronájem bytu 6+kk, 100 m² bez realitky

Jaromíra Šamala, Ostrava - Polanka nad Odrou, Moravskoslezský kraj

Tento inzerát již není aktivní
Bezrealitky.cz

Popis inzerátu

Podnájem U Zámku Ostrava-Polanka nad Odrou se nachází v prvním patře rodinného domku (6+kkk), který je situován na klidném a překrásném místě v blízkosti Chráněné krajinné oblasti Poodří s výhledem na Beskydy. Samotná nemovitost vznikla již ve dvacátých letech minulého století jako více-generační rodinné sídlo. Podnájem U Zámku v Polance dokáže splnit...
Podnájem U Zámku Ostrava-Polanka nad Odrou se nachází v prvním patře rodinného domku (6+kkk), který je situován na klidném a překrásném místě v blízkosti Chráněné krajinné oblasti Poodří s výhledem na Beskydy. Samotná nemovitost vznikla již ve dvacátých letech minulého století jako více-generační rodinné sídlo. Podnájem U Zámku v Polance dokáže splnit požadavky na velmi zajímavé a cenově dostupné bydlení v jedné z nejlepších a z hlediska kvality života nejvyhledávanějších částí Ostravy. Cena dohodou na základě prohlídky. Pouze seriozní a vážní zájemci, děkujeme. :)
zobrazit celý popis
Sublease "Podnájem U Zámku Ostrava-Polanka nad Odrou" is situated on the first floor of family house which is located in a quiet and beautiful place in the vicinity of the Protected Landscape Area "Poodří" with nice view on "Beskydy" mountains. The actual property was already build in the twenties of last century as a multi-generational family home. The Sublease in Ostrava-Polanka nad Odrou...
Sublease "Podnájem U Zámku Ostrava-Polanka nad Odrou" is situated on the first floor of family house which is located in a quiet and beautiful place in the vicinity of the Protected Landscape Area "Poodří" with nice view on "Beskydy" mountains. The actual property was already build in the twenties of last century as a multi-generational family home. The Sublease in Ostrava-Polanka nad Odrou can meet the requirements for a very interesting and affordable housing for variety groups of people in one of the best and most popular parts of Ostrava.
We wish you a pleasant stay and thank you for your patronage. Wishing you God's blessings. With Best Wishes Team of Sublease "Podnájem U Zámku Ostrava-Polanka nad Odrou" :).
show whole description

Detailní informace

dostupnost UPC:
typ nabídky:
Pronájem
typ nemovitosti:
Byt
dispozice:
6+kk
plocha:
100 m²
cena:
0 Kč
typ vlastnictví:
Družstevní
typ budovy:
Cihla
vybavení:
Nevybavený
podlaži:
1
balkón:
Ano
terasa:
Ano
Tyto stránky používají cookies. Setrváním na stránce souhlasíte s jejich používáním. V pořádku Více