Prodej pozemku 1.100 m² bez realitky

Kropáčova Vrutice, Středočeský kraj

Tento inzerát již není aktivní
Bezrealitky.cz

Popis inzerátu

Obec Kropáčova Vrutice, Okres Mladá Boleslav, prodává pozemky v katastrálním území Kropáčova Vrutice.
Jedná se o 22 nově vzniklých pozemků o velikosti od 891 m2 do 1994 m2,převážná část pozwemků má výměru kolem 1115 m2. Pozemky jsou určené k výstavbě rodinných domů dle vlastního projektu s dodržením stavebních regulativů stanovených územním plánem obce...
Obec Kropáčova Vrutice, Okres Mladá Boleslav, prodává pozemky v katastrálním území Kropáčova Vrutice.
Jedná se o 22 nově vzniklých pozemků o velikosti od 891 m2 do 1994 m2,převážná část pozwemků má výměru kolem 1115 m2. Pozemky jsou určené k výstavbě rodinných domů dle vlastního projektu s dodržením stavebních regulativů stanovených územním plánem obce pro tuto lokalitu.
Pozemky se nacházejí v okrajové části obce s krásným výhledem jižním směrem,
Přirozeně navazují na stávající zástavbu - nejedná se o satelitní městečko.
Na hranici každého pozemku je přiveden rozvod elektrické energie a vodovodní přípojka zakončená na každém pozemku v šachtě.Příjezdová komunikace je z dlažebních kostek, po ukončení výstavby RD bude provedena její rekonstrukce.V současné době se připravuje výstavba obecní splaškové kanalizace.
V obci není zaveden plyn.
Obec Kropáčova Vrutice je menší obec s prodejnou a restaurací, kadeřnictvím a ordinací obvodního lékaře. V obci není škola , připravuje se výstavba mateřské školy, která bude dokončena koncem roku 2014. Doprava dětí do základní školy v Dolním a Horním Slivně je zajištěna veřejnou autobusovou dopravou, cca 5 km.
Obec má velmi dobrou dostupnost do Prahy – cca 40 min. na Černý most, do Benátek nad. Jizerou –cca 10 min. , do Mladé Boleslavi – cca 30min. a na Mělník - cca 15 min.
Podrobné informace o podmínkách prodeje jsou zveřejněny na internetových stránkách obce www.kropacovavrutice.cz , nebo Vám budou poskytnuty na tel. 326393234.Cena pozemku je 600,-Kč za m2.Pozemky jsou vyznačeny na přiložené mapě.
zobrazit celý popis

Detailní informace

dostupnost UPC:
typ nabídky:
Prodej
typ nemovitosti:
Pozemek
dispozice:
Garsoniéra
plocha:
1.100 m²
cena:
660.000 Kč
typ vlastnictví:
Obecní
typ budovy:
Cihla
vybavení:
Nevybavený
podlaži:
0
balkón:
Ne
terasa:
Ne
Tyto stránky používají cookies. Setrváním na stránce souhlasíte s jejich používáním. V pořádku Více