Prodej rekreačního objektu 40 m² bez realitky

Hochegg strasse 372, A-6100 Seefeld, Rakousko

Tento inzerát již není aktivní
Bezrealitky.cz

Popis inzerátu

Prodej rekreačního obytného práva k apartmánu pro 4 osoby v Seefeldu, Rakouské Alpy na 35 let.

Nabízíme na prodej dlouhodobá práva na sezónní užívání apartmánu v Interclub hotelu Hochegg v malebném alpském rekreačním středisku Seefeld v Rakousku, c. 1 hodinu jízdy autem od Innsbrucku. Souřadnice hotelu GPS: 47°19'40.21"S, 11°11'45.62"V. Vhodné zejména pro...
Prodej rekreačního obytného práva k apartmánu pro 4 osoby v Seefeldu, Rakouské Alpy na 35 let.

Nabízíme na prodej dlouhodobá práva na sezónní užívání apartmánu v Interclub hotelu Hochegg v malebném alpském rekreačním středisku Seefeld v Rakousku, c. 1 hodinu jízdy autem od Innsbrucku. Souřadnice hotelu GPS: 47°19'40.21"S, 11°11'45.62"V. Vhodné zejména pro milovníky turistiky, lyžování a relaxace ve vysokohorském prostředí nedaleko od českých hranic, pro rodiny s dětmi i starší ročníky. Původní cena v roce 2003 činila 135.000,- Kč.
Seefeld je klidné lázeňské město v nadmořské výšce 650 m.n.m. s 2000 m vysokými vrcholy v okolí, golfovým hřištěm, koupalištěm (přírodní jezírko), lyžařskými běžeckými i sjezdovými tratěmi. Krásné okolí je možné poznávat i cykloturistikou.
Rekreace je předběžně určena na 37. týden každý lichý kalendářní rok, od soboty do soboty, do roku 2047. 37. týden je možné zaměnit za jiný termín, po dohodě také za jinou lokalitu z vybrané sítě rekreačních zařízení. V případě nevyčerpání lze termín převést do dalšího období. Všechny tyto operace zajišťuje společnost Help-International, Praha 1.
Udržovací příspěvek za apartmán se platí jednou za dva roky ve výši 236,- Eur. Parkování před hotelem zdarma, v hotelu k dispozici sauna, pára, bar, zdarma permanentka do městského bazénu v Seefeldu.
V případě vážného zájmu Vám rádi ukážeme odpovídající dokumenty.
Podrobnější info k hotelu najdete např. na:
http://www.newtravel.cz/interclub-residence-hotel-hochegg/

Kontakt: Eliška Fraňková
elfrankova@seznam.cz
tel. 605 255 890
zobrazit celý popis

Detailní informace

dostupnost UPC:
typ nabídky:
Prodej
typ nemovitosti:
Rekreační objekt
dispozice:
1+kk
plocha:
40 m²
cena:
39.000 Kč
typ vlastnictví:
Ostatní
typ budovy:
Cihla
vybavení:
Vybavený
podlaži:
0
balkón:
Ne
terasa:
Ne
Tyto stránky používají cookies. Setrváním na stránce souhlasíte s jejich používáním. V pořádku Více