Prodej pozemku 428 m² bez realitky

Hradištko pod Medníkem, Středočeský kraj

Tento inzerát již není aktivní
Bezrealitky.cz

Popis inzerátu

Hradišťko, okr. Praha - západ, stavební pozemek, 428 m2. Přímý majitel nabízí k prodeji pozemek pro stavbu rodinného domu. V územním plánu je červený (tzn. zástavba rodinnými domy). Dle dotazu na stavebním úřadě je možnost postavit rodinný dům o zastavěné ploše až 85 m2 a 2 nadzemních podlažích. Pozemek je jižně svažitý, téměř čtvercového tvaru (přesný...
Hradišťko, okr. Praha - západ, stavební pozemek, 428 m2. Přímý majitel nabízí k prodeji pozemek pro stavbu rodinného domu. V územním plánu je červený (tzn. zástavba rodinnými domy). Dle dotazu na stavebním úřadě je možnost postavit rodinný dům o zastavěné ploše až 85 m2 a 2 nadzemních podlažích. Pozemek je jižně svažitý, téměř čtvercového tvaru (přesný tvar je vidět na výřezu územního plánu). Jen 150m od Vltavy (ale na vyvýšeném místě, není záplavové území). Je v části obce Hradištko nazývané Šlemín - krásné klidné místo, plné zeleně. Vhodné k trvalému bydlení i rekreaci (Hradištko je vzhledem k pěkné krajině plné lesů vyhledávaným rekreačním místem). Je jen 10km od hranice Prahy s dobrou dostupnosti do Prahy - mhd na Smíchovské nádraží cca 35min. Zastávka autobusu č. 338 - Hradištko-Brunšov je cca 700 m daleko. Další dva autobusy mhd č. 361 a 390 jezdí ze zastávky Štěchovice, která je o cca 500 m dále. Pozemek navazuje na souvislou zástavbu rodinných domů.
Velkou výhodou pozemku je, že je poslední, tedy soused pouze ze západní strany (kde sousedí s rodinným domem). Ze severní strany je les ve kterém je chatka (která z pozemku ani není vidět). A z východní strany je už pouze les. Možnost napojení na elektřinu. Na pozemku je dále studna (ve které je voda) a starší stavby - stará kašna a zídka s nikou (viz foto).
zobrazit celý popis

Detailní informace

dostupnost UPC:
typ nabídky:
Prodej
typ nemovitosti:
Pozemek
dispozice:
Garsoniéra
plocha:
428 m²
cena:
190.000 Kč
typ vlastnictví:
Osobní
typ budovy:
Cihla
vybavení:
Nevybavený
podlaži:
0
balkón:
Ne
terasa:
Ne
Tyto stránky používají cookies. Setrváním na stránce souhlasíte s jejich používáním. V pořádku Více