Prodej domu 16.780 m² bez realitky

Brno - Jehnice, Jihomoravský kraj

Tento inzerát již není aktivní
Bezrealitky.cz

Popis inzerátu

Exkluzivně nabízím k prodeji velmi atraktivní a luxusní vilu v lokalitě 7 km severně od Brna. Jedná se o rozlehlý objekt se členěním na několik hlavních částí. V administrativní části najdeme kancelářské prostory s archivem, tento prostor je plně flexibilní a lze jej členit na jednotlivé kanceláře, či lze prostor řešit způsobem OpenSpace. Uvedený prostor je...
Exkluzivně nabízím k prodeji velmi atraktivní a luxusní vilu v lokalitě 7 km severně od Brna. Jedná se o rozlehlý objekt se členěním na několik hlavních částí. V administrativní části najdeme kancelářské prostory s archivem, tento prostor je plně flexibilní a lze jej členit na jednotlivé kanceláře, či lze prostor řešit způsobem OpenSpace. Uvedený prostor je velmi reprezentativní, obložen kvalitním dřevem tmavého bambusu, výmalba je bílá a panoramatické prosklení zajišťuje dostatečný průnik denního světla. Je zde kompletní zařízení luxusním nábytkem z masivu, luxusními kancelářskými židlemi a koženými křesly. Navíc k prostoru náleží samostatná místnost se serverem a tiskové středisko a plně vybavená kuchyňka, sociální zařízení se sprchami. Administrativní část je plně klimatizovaná.
Relaxační část domu poskytuje obyvatelům mnohačetné možnosti odpočinku. Většina této části rezidence se nachází v podzemí. Začleňuje vnitřní bazén s protiproudem, funkcí umělých vln a možností přisolování vody. Vedle bazénu najdeme saunu, dále whirlpool. Do původního projektu byl zahrnut plán na tobogán, nicméně tento realizován nebyl, ale do budoucna je možné jej dodělat. Dále je v prostoru část s lehátky a umělým sluncem. Ve venkovní části relaxačního prostoru najdeme další dva bazény. Jeden plavecký s protiproudem, umělými vlnami a přisolováním, druhý zábavný s různými proudy divokou řekou. Zde najdeme umělou pláž s pískem.
V zábavní části rezidence se nachází mnoho různých her čítaje kulečník, šipky, pokerový stůl, dokonce výherní automaty a závodní simulátor. Dále je zde místnost s kinem s kvalitním plátnem a zvukovou reprodukcí, s pohodlnými křesly.
Zcela samostatně a odděleně je řešen i sklípek s vinárnou s možností uložení a třídění mnoha lahví, lze zde zvolit stálou teplotu a vlhkost. Tento sklípek je bezprostředně propojen s venkovním posezením.
Obytná část nabízí kuchyň, kompletně zařízenou, s kvalitními a značkovými spotřebiči, navazující jídelnu pro 18 osob a průchod na venkovní posezení. Dále obývací pokoj s fontánou, sociální zařízení a koupelna s vířivkou a sprchou. Dále 16 ložnic každá s vlastním sociálním zařízením a vířivou vanou plus sprcha. Ke každé ložnici náleží vlastní šatna.

Celý dům je kompletně zařízen nábytkem z masivu, všechny ložnice a společenské místnosti jsou osazeny televizory a špičkovou audio soustavou Harman/Kardon. Veškeré zařízení je v souladu s architektonickým návrhem a dokonale spolu souladí. V rezidenci je mnoho doplňků a sloupů osazených pravým zlatem, či platinou, na schodišti křišťálový lustr, jediný v ČR, individuálně navrhnuté a vyrobené sedací soupravy z prvotřídní kůže. Veškerý sedací a relaxační nábytek je navržen a vyroben s důrazem na pohodlí a ergonomii použití, mnoho prvků jinde na světě nenajdete. Administrativní část s kancelářemi je od objektu maximálně izolována, aby v případě příjmu návštěv nabylo narušeno soukromí obyvatel. K objektu dále náleží garáž pro 9 aut, se samostatnými vraty dálkově programovatelnými, dále garážová hala pro parkování například sbírky veteránů, s kapacitou až 40 aut a 60 motocyklů, dále potom dílna a sklady. K rezidenci náleží zahrada navrhnutá architektem a udržovaná zahradníkem, najdeme zde vzácné stromy, nádherně udržované buxusy jezírka a vodopády.
Objekt je střežen kamerovým systémem, pohybovými čidly, čidly s rozpoznáním tělesné teploty a požárními hlásiči. Je zde napojení na Integrovaný záchranný systém. Všechna skla jsou nerozbitná. Teplotu reguluje klimatizace, individuálně nastavitelná v každé místnosti. Je zde i nezávislý ionizér a odvlhčovač do každé místnosti. Vzhledem k nemožnosti otevřít okna je větrání vyřešeno nezávislou ventilací s rekuperací. Po domě je centrální vysavač a počítačová síť. Každý přístroj v domě lze ovládat z celého světa pomocí internetu. Dům je 100% soběstačný, má vlastní elektrárnu a čističku vod, náklady na energie se rovnají nule. Prodej kompletní, včetně všeho vybavení a doplňků. Odhadcem byla cena odhadnuta na 102 milionů Kč, avšak z rodinných důvodů prodej POUZE za 40 mil. Kč. Prohlídka je možná kdykoliv za účasti správce nemovitosti. Veškeré další informace a případné fotografie objektu je samozřejmé zaslat na vyžádání, pouze seriózním zájemcům.
zobrazit celý popis

Detailní informace

dostupnost UPC:
typ nabídky:
Prodej
typ nemovitosti:
Dům
dispozice:
Ostatní
plocha:
16.780 m²
cena:
40.000.000 Kč
typ vlastnictví:
Osobní
typ budovy:
Ostatní
vybavení:
Vybavený
podlaži:
4
balkón:
Ano
terasa:
Ano
Tyto stránky používají cookies. Setrváním na stránce souhlasíte s jejich používáním. V pořádku Více