Prodej domu 85 m² bez realitky

Holubice v Čechách, Středočeský kraj

Tento inzerát již není aktivní
Bezrealitky.cz

Popis inzerátu

Prodám RD ve velmi dobrém stavu na pěkném místě ve staré zástavbě obce Holubice s pozemkem o celkové výměře 470m2. Dispozice domu 3+1 (v současnosti 2 x 2kk) , užitná obytná plocha cca 85m2, nevyužitý půdní prostor. Možnost nástavby, přístavby, rozšíření – projekt v ceně! Voda, kanalizace, elektro na pozemku, obec plánuje plynofikaci. Na pozemku se dále nachází...
Prodám RD ve velmi dobrém stavu na pěkném místě ve staré zástavbě obce Holubice s pozemkem o celkové výměře 470m2. Dispozice domu 3+1 (v současnosti 2 x 2kk) , užitná obytná plocha cca 85m2, nevyužitý půdní prostor. Možnost nástavby, přístavby, rozšíření – projekt v ceně! Voda, kanalizace, elektro na pozemku, obec plánuje plynofikaci. Na pozemku se dále nachází zděná prádelna a garáž. K domu je možno přikoupit samostatnou stavební parcelu o výměře 800 m2.

Holubice jsou rozvíjející se dobře spravovanou obcí se stále rostoucí zastavěností a s nadstandardním zázemím - školka, škola, obchod, restaurace. Velmi dobrá dostupnost do Prahy – 30 minut MHD k metru A, interval ve špičce 10 minut. V budoucnu dobré dopravní napojení na plánovaný severní okruh Prahy.
zobrazit celý popis

Detailní informace

dostupnost UPC:
typ nabídky:
Prodej
typ nemovitosti:
Dům
dispozice:
3+1
plocha:
85 m²
cena:
2.190.000 Kč
typ vlastnictví:
Osobní
typ budovy:
Cihla
vybavení:
Nevybavený
podlaži:
1
balkón:
Ne
terasa:
Ne
Tyto stránky používají cookies. Setrváním na stránce souhlasíte s jejich používáním. V pořádku Více