Hledám Prodej pozemku, 50 až 10.000 m² bez realitky

Železná

Tento inzerát již není aktivní
Bezrealitky.cz

Popis inzerátu

Odkoupím svažitý či jinak atypický pozemek typu svah, náhorní plošina, vrchol kopce(hory), strmá stráň (včetně vrcholu), samostatný vrchol (ostrého stoupání), horský(kopcovitý) hřeben, rokle (včetně vrcholové hrany), větrná hůrka ... Prostě jakýkoliv pozemek typicky nepoužitelný pro většinu majitelů.

Les na pozemku není překážkou; nadmořská výška nad...
Odkoupím svažitý či jinak atypický pozemek typu svah, náhorní plošina, vrchol kopce(hory), strmá stráň (včetně vrcholu), samostatný vrchol (ostrého stoupání), horský(kopcovitý) hřeben, rokle (včetně vrcholové hrany), větrná hůrka ... Prostě jakýkoliv pozemek typicky nepoužitelný pro většinu majitelů.

Les na pozemku není překážkou; nadmořská výška nad 600 metrů nutností (čím výš, tím lépe); přístupová cesta k pozemku je plus ne podmínka (pokud je možné se na přístupu domluvit); přístupová cesta k opačné patrii pozemku (tedy od paty svahu nahoru či naopak) není nutná; preferuji pevné podloži (!ne písky); orientace na libovolnou světovou stranu; plocha pozemku od 100m2 (plocha celkem nerozhoduje, ale místo a další parametry ano); sítě nejsou nutné; odlehlost místa je podmínkou (nejblížší trvale obydlený dům/průmysl ve vzdálenosti alespoň 1km; stejně tak frekventovanější pozemní komunikace; stejně tak turistická stezka či poutní místo); nutný pozemek bez vážného věcného břemene; nutný pozemek bez zatížení lokalním znečištěním; ideálně vodní tok v blízkosti pozemku či na pozemku; pozemek se zbytky stavby není problém (i například zbytek opevnění Republiky); kamenitý terén není problém; zatížení větrem není problém; poloha pozemku prakticky kdekoliv v Republice, ale preferuji okolí Prahy, Středočeský kraj či Královehradecký kraj (Jestřebí hory, Javoří hory, Orlické hory, (Náchodsko, Trutnovsko, Policko, Broumovsko, ...)), Šumavu (Plzeňský kraj), Hrubý Jeseník; a podobně.

Pokud máte pozemek jenž typově poptávku splňuje, ale ne vše - určitě mi napiště ! Vícero nabídek je plus !

Nabízím absolutně férové jednání - na každou nabídku odpovím a v případě bližšího zájmu se přijedu podívat.

Prosím jen vážné nabídky, ne "teoreticky, možná, třeba bych prodal ...", díky.

Cena dohodou, absolutně nelze zde specifikovat neboť aspektů cenu určujících je přehršel.

Předem děkuji za jakoukoliv Vaši nabídku a Váš čas !

PS: Vím, že tato nabídka je značně specifická, ale věřím že pro řadu majitelů pozemků, které jim nic nepřinášejí (krom případných starostí) může tato nabídka představovat krásnou možnost jak se zbavit nepotřebného, jinak neprodejného pozemku. Věřím, že si tato nabídka nejde svůj cíl a výsledkem bude přínos pro obě strany !
zobrazit celý popis

Detailní informace

dostupnost UPC:
typ nabídky:
Prodej
typ nemovitosti:
Pozemek
dispozice:
Garsoniéra
plocha:
50 až 10.000 m²
cena:
0 až 350.000 Kč
typ vlastnictví:
Družstevní
typ budovy:
Cihla
vybavení:
Nevybavený
podlaži:
0 až 0
balkón:
Ne
terasa:
Ne
Tyto stránky používají cookies. Setrváním na stránce souhlasíte s jejich používáním. V pořádku Více