Prodej domu 250 m² bez realitky

Písečné u Slavonic, Jihočeský kraj

Tento inzerát již není aktivní
Bezrealitky.cz

Popis inzerátu

K prodeji je nabízen velký rodinný dům v obci Písečné. Jedné se o prostorné bydlení (nebo bydlení a podnikání) - šest velkých místností, kuchyň, prostorné sociální zařízení, prostorná chodba a kromě obytných místností další množství prostorných provozních místností (prostorný SKLEP viz. foto) - celková využitelná plocha celkem více jak 250 metrů!...
K prodeji je nabízen velký rodinný dům v obci Písečné. Jedné se o prostorné bydlení (nebo bydlení a podnikání) - šest velkých místností, kuchyň, prostorné sociální zařízení, prostorná chodba a kromě obytných místností další množství prostorných provozních místností (prostorný SKLEP viz. foto) - celková využitelná plocha celkem více jak 250 metrů! Dispozičně vhodné pro rozdělení a pronájem části prostor (pronájem může výrazně pomoci při splácení případně zcela splatit případný úvěr nebo hypotéku)

V posledních 5 letech byla prováděna pouze základní údržba - pro využití pro bydlení bude nutná alespoň základní oprava střechy, rekonstrukce hlavního rozvaděče a úprava sociálního zařízení. Elektřina aktuálně není připojena (nevyhovující hlavní rozvaděč - přípojka a rozvody po rekonstrukci).Voda je vypnuta z důvodu stálých plateb (nemovitot nebyla užívána).

K domu nepatří žádný pozemek - vstup do domu je z pozemku v majetku obce (s kterou bude případně možné vést jednání o odkoupení alespoň části pozemku u domu - zatím nejednáno) Jednání s majitelem dalších okolních pozemků nepřineslo úspěch (majitel okolních pozemků tyto neužívá a ani neprovádí ani základní údržbu). Pravděpodobně bude nutné zahájit jednání s příslušnými úřady neboť se nemovitost nachází v zastavěném území obce a bude třeba majitele přinutit alespoň k základní údržbě pozemků.

Krásné prostředí mimo záplavovou zónu.
zobrazit celý popis

Detailní informace

dostupnost UPC:
typ nabídky:
Prodej
typ nemovitosti:
Dům
dispozice:
7+1
plocha:
250 m²
cena:
299.000 Kč
typ vlastnictví:
Osobní
typ budovy:
Cihla
vybavení:
Nevybavený
podlaži:
2
balkón:
Ne
terasa:
Ne
Tyto stránky používají cookies. Setrváním na stránce souhlasíte s jejich používáním. V pořádku Více