Prodej domu 124 m² bez realitky

Demlova, Brno - Černá Pole, Jihomoravský kraj

Tento inzerát již není aktivní
Bezrealitky.cz

Popis inzerátu

Náš dům, který prodáváme z rodiných důvodů, leží v jedné ze dvou nejkrásnějších čtvrtí města Brna, v Černých Polích, kde se domy téměř neprodávají, ale především dědí.Zástavba je tvořena převážně rodinými domy. Dům je umístěn v tiché , jednosměrné ulici,s parkováním po obou stranách ulice. Na konci ulice je velký park s bohatou vybaveností pro...
Náš dům, který prodáváme z rodiných důvodů, leží v jedné ze dvou nejkrásnějších čtvrtí města Brna, v Černých Polích, kde se domy téměř neprodávají, ale především dědí.Zástavba je tvořena převážně rodinými domy. Dům je umístěn v tiché , jednosměrné ulici,s parkováním po obou stranách ulice. Na konci ulice je velký park s bohatou vybaveností pro děti. Městská hromadná doprava-tramvaj jezdí o ulici výše a o dvě ulice níže. V blízkém okolí jsou školky, devítiletky, a vysoká škola .
Samotný dům má dvě obývaná patra každé s komfortním 3pokojovým bytem.Ve zvýšeném suterénu lze vybudovat další byt ze sklepa, obsahujícího garáž, dvě místnosti užívané na tělocvik, 2 sklady a místnost s východem do zahrady. Půdní prostor umožňuje vybudovat snadno další byt, což podporují půdní nástavby většiny vedlejších rodiných domů.Podlahová plocha v jednotlivých patrech v podstatě odpovídá ploše zastavené. Dům je rohový obklopený ze tří stran zahrádkou, umožňující vybudování dalších stání pro auta. Vše jistě dokreslují přiložené fotky.
zobrazit celý popis

Detailní informace

dostupnost UPC:
typ nabídky:
Prodej
typ nemovitosti:
Dům
dispozice:
Ostatní
plocha:
124 m²
cena:
12.200.000 Kč
typ vlastnictví:
Osobní
typ budovy:
Cihla
vybavení:
Částečně
podlaži:
4
balkón:
Ano
terasa:
Ne
Tyto stránky používají cookies. Setrváním na stránce souhlasíte s jejich používáním. V pořádku Více