Pronájem kanceláře 75 m² bez realitky

Kroftova, Praha - Smíchov

Tento inzerát již není aktivní
Bezrealitky.cz

Popis inzerátu

Jedná se o prostor vhodný především jako ateliér, nejlépe pro zahradní architekty, grafiky, stavaře apod. Prostor je zapuštěný do suterénu, ale velmi světlý, francouzská okna na travnatý dvorek. Vhodné ideálně pro jednoho až 3 lidi. Prostor se dělí na dvě části, celková plocha je 130 m2. Polovinu obývá majitel a jeho architekonické studio. Druhá polovina o cca 75m2...
Jedná se o prostor vhodný především jako ateliér, nejlépe pro zahradní architekty, grafiky, stavaře apod. Prostor je zapuštěný do suterénu, ale velmi světlý, francouzská okna na travnatý dvorek. Vhodné ideálně pro jednoho až 3 lidi. Prostor se dělí na dvě části, celková plocha je 130 m2. Polovinu obývá majitel a jeho architekonické studio. Druhá polovina o cca 75m2 je k pronájmu. Pronajímaná místnost má cca 33m 2 + sdílené prostory o velikosti cca 42m2 - jednací místnost, kuchyňka, prostorná toaleta, vstupní zádveří, sklad. Sdílené prostory jsou plně vybavené. Prostor je nově rekonstruovaný, klidný a velmi pozitivního ladění. Dřevěné parkety. Vybavená jednací místnost - stůl, 8 židlí. Elektronický rezervační systém pro jednačku. Technické vybavení : strukturovaná kabeláž, O2 sítě, Elektronický zabezpečovací systém - přístup přes čipovou kartu, systém centrálního klíče, Vybavená kuchyňka - lednice, myčka, varná deska, mikrovlnná trouba - spotřebiče Siemens.

Zálohové platby zahrnují platby za plyn, elektro, odpad, vodné stočné, úklid společných částí domu, úklid ateliéru,zabezpečení, zajištění běžného chodu a vybavení společných prostor, včetně připojištění prostor pro případ vloupání, krádeže, živelných katastrof. Služby ve výši přibližně 5000Kč se hradí zvlášť a vyúčtovávají se dle reálných plateb.

zobrazit celý popis

Detailní informace

dostupnost UPC:
typ nabídky:
Pronájem
typ nemovitosti:
Kancelář
dispozice:
2+1
plocha:
75 m²
cena:
15.000 Kč
poplatky:
5.000 Kč
typ vlastnictví:
Osobní
typ budovy:
Cihla
vybavení:
Částečně
podlaži:
0
balkón:
Ne
terasa:
Ano
Tyto stránky používají cookies. Setrváním na stránce souhlasíte s jejich používáním. V pořádku Více