Pronájem bytu 3+1, 90 m² bez realitky

Blažejské náměstí, Olomouc-město, Olomoucký kraj

Tento inzerát již není aktivní
Bezrealitky.cz

Popis inzerátu

Volný od 1.6.2016. Jedná se o prostorný vybavený byt 3+1 v 2. nadzemním podlaží v historickém centru na klidném náměstí s přímým vstupem do parku u hradeb. Byt má okna na obě sever i na jih.
Dva samostatné pokoje, kuchyň spojenou s obývacím pokojem a společná chodba s kuchyňskou linkou a sporákem. Součástí nájmu není úhrada za služby (energie,voda, plyn atd.),...
Volný od 1.6.2016. Jedná se o prostorný vybavený byt 3+1 v 2. nadzemním podlaží v historickém centru na klidném náměstí s přímým vstupem do parku u hradeb. Byt má okna na obě sever i na jih.
Dva samostatné pokoje, kuchyň spojenou s obývacím pokojem a společná chodba s kuchyňskou linkou a sporákem. Součástí nájmu není úhrada za služby (energie,voda, plyn atd.), které si musí nájemce sjednat sám s dodavatelem. Na zatravněném udržovaném dvorku společné posezení s pergolou. Byt je vybaven, včetně ledničky, pračky a nábytku. Součástí nájmu je internet.
zobrazit celý popis
Available from 1st June 2016. It is a spacious equipped appartement in the first floor situated in the historical centre at a quiet square with direct access to the gardens below the walls. The appartment has windows to the north and south. There are two individual rooms, kitchen with living room and common hall/corridor with kitchen unit with the stove. The rent does not include the payment for...
Available from 1st June 2016. It is a spacious equipped appartement in the first floor situated in the historical centre at a quiet square with direct access to the gardens below the walls. The appartment has windows to the north and south. There are two individual rooms, kitchen with living room and common hall/corridor with kitchen unit with the stove. The rent does not include the payment for energy take-off (and water, gas etc.) that has the tenant register by himself with the supplier. There is a common pergola at grass-covered patio. The flat contains equipment including washing machine, fridge and furniture. Internte is included in the rent.
show whole description

Detailní informace

dostupnost UPC:
typ nabídky:
Pronájem
typ nemovitosti:
Byt
dispozice:
3+1
plocha:
90 m²
cena:
15.000 Kč
poplatky:
3.000 Kč
typ vlastnictví:
Osobní
typ budovy:
Cihla
vybavení:
Vybavený
podlaži:
2
balkón:
Ano
terasa:
Ne
Tyto stránky používají cookies. Setrváním na stránce souhlasíte s jejich používáním. V pořádku Více