Prodej pozemku bez realitky

Mariánské Lázně - Chotěnov u Mariánských Lázní, Karlovarský kraj

https://www.bezrealitky.cz/id/170257
Prodej pozemku 410 m² bez realitky, Mariánské Lázně - Chotěnov u Mariánských Lázní, Karlovarský kraj, hlavní foto
Cena:
250 Kč
ověřený uživatel

Majitel

Majitel si nepřeje zobrazovat své kontakty z důvodu zneužívání ze strany realitních kanceláří. Napište mu zprávu, aby se Vám mohl ozvat sám.

Popis inzerátu

Prodám dva pozemky v Chotěnově u Mariánských Lázní - Skláře. Jeden přiléhá ze dvou stran k Hájovně, není zatížen věcným břemenem a druhý je ob jeden stavební pozemek dále. Na pozemku jsou krásné stromy a pozemky jsou určeny k výstavbě i komerční. Přímo u autobusové zastávky. Vhodné na prodejnu tabáku a pod. Prostřední stavební pozemek možno dokoupit od...
Prodám dva pozemky v Chotěnově u Mariánských Lázní - Skláře. Jeden přiléhá ze dvou stran k Hájovně, není zatížen věcným břemenem a druhý je ob jeden stavební pozemek dále. Na pozemku jsou krásné stromy a pozemky jsou určeny k výstavbě i komerční. Přímo u autobusové zastávky. Vhodné na prodejnu tabáku a pod. Prostřední stavební pozemek možno dokoupit od sousedního vlastníka. cena v místě obvyklá se pohybuje kolem 800,-Kč a více. Další pozemky od přímého vlastníka s detaily na www.realwest.eu!!!Nejsem RK!!!!
zobrazit celý popis

Detailní informace

UPC dostupné!
dostupnost TV:
číslo inzerátu:
170257
typ nabídky:
Prodej
typ nemovitosti:
Pozemek
dispozice:
Garsoniéra
plocha:
410 m²
cena:
250 Kč Chci hypotéku
typ vlastnictví:
Osobní
typ budovy:
Cihla
vybavení:
Nevybavený
podlaží:
0
balkón:
Ne
terasa:
Ne
ověřený uživatel

Majitel

Majitel si nepřeje zobrazovat své kontakty z důvodu zneužívání ze strany realitních kanceláří. Napište mu zprávu, aby se Vám mohl ozvat sám.
REKLAMA

Sdílejte inzerát

Tyto stránky používají cookies. Setrváním na stránce souhlasíte s jejich používáním. V pořádku Více