Prodej domu 160 m² bez realitky

Zdiby - Brnky, Středočeský kraj

Tento inzerát již není aktivní
Bezrealitky.cz

Popis inzerátu

Prodám RD , pár metrů od severní hranice Prahy. Nejvhodnější pro rodinu s autem - na metro Kobylisy cca 15 minut. Pozemek 550 m2, zastavěno cca 160 m2, částečně podsklepené a k bydlení částečně využitelné i podkroví. Garážové stání součástí - pod střechou domu. Výborně zateplený - nízké provozní náklady. Vodovod a vlastní studna, teplovodní podlahoví...
Prodám RD , pár metrů od severní hranice Prahy. Nejvhodnější pro rodinu s autem - na metro Kobylisy cca 15 minut. Pozemek 550 m2, zastavěno cca 160 m2, částečně podsklepené a k bydlení částečně využitelné i podkroví. Garážové stání součástí - pod střechou domu. Výborně zateplený - nízké provozní náklady. Vodovod a vlastní studna, teplovodní podlahoví topení s kotelm na dřevo s automatickým dohříváním na elektřinu.
Důvod prodeje - nevyužiji sám plně vše co tato nemovitost skýtá, uvažuji o zahraničí.
Vy kdo toužíte po bydlení v klidu blízko lesíka jen pár metrů od Prahy, přijeďte mrknout jak je tu nádherně. Pozemek oplocený, vhodné pro např. i pro psa. Na zahradě místo na nafukovací bazén. Smíšená lokalita k bydlení a rekreaci - bezprostřední sousedé rekreanti, trvale bydlící sousedé v okolí fajn lidé. Nechce se mi pryč, ale má osobní situace mi neumožňuje vyřešit to jinak.
Prohlídka možná téměř kterýkoliv čas. Dojednání termínu telefonicky.
zobrazit celý popis
I sell house, a few meters from the northern border of Prague. Best suited for families with a car - the subway Kobylisy about 15 minutes. Land 550 m2, built on approximately 160 m2, and partial basement housing and partially usable attic. Garage parking included - under the roof of the house. Well insulated - low operating costs. Water supply and private well, hot water floor heating with wood...
I sell house, a few meters from the northern border of Prague. Best suited for families with a car - the subway Kobylisy about 15 minutes. Land 550 m2, built on approximately 160 m2, and partial basement housing and partially usable attic. Garage parking included - under the roof of the house. Well insulated - low operating costs. Water supply and private well, hot water floor heating with wood boiler with automatic booster heater into electricity.
Reason for sale - do not use fully all alone what this property offers, thinking about other countries.
You who are looking for a quiet living near the woods just a few meters away from Prague, come take a look as there is beautiful. Land fenced, suitable for example for the dog. In the garden instead of the inflatable pool. Mixed location for housing and recreation - the immediate neighbors vacationers, resident neighbors around good people. I can not away, but my personal situation I can not figure it out otherwise.
Examination is possible almost any time. Negotiating time by telephone.
show whole description

Detailní informace

dostupnost UPC:
typ nabídky:
Prodej
typ nemovitosti:
Dům
dispozice:
5+1
plocha:
160 m²
cena:
5.700.000 Kč
typ vlastnictví:
Osobní
typ budovy:
Nízkoenergetický
vybavení:
Částečně
podlaži:
3
balkón:
Ne
terasa:
Ne
Tyto stránky používají cookies. Setrváním na stránce souhlasíte s jejich používáním. V pořádku Více