Prodej bytu 1+kk, 37 m² bez realitky

Za Valem, Praha - Kunratice

Tento inzerát již není aktivní
Bezrealitky.cz

Popis inzerátu

RK NE, jen přímí zájemci! Mimořádná nabídka - vynikající investice, byt výborný k bydlení i pronájmu (několik let pronajat - nájemné vč.popl.12.000,-Kč). Při rychlém jednání možná sleva.
Nabízím k prodeji krásný, slunný a klidný byt s balkonem 1+kk, 37 m2 (3. podlaží, orientace jihovýchod) v novostavbě, přímo u oblíbené přírodní rezervace Kunratický...
RK NE, jen přímí zájemci! Mimořádná nabídka - vynikající investice, byt výborný k bydlení i pronájmu (několik let pronajat - nájemné vč.popl.12.000,-Kč). Při rychlém jednání možná sleva.
Nabízím k prodeji krásný, slunný a klidný byt s balkonem 1+kk, 37 m2 (3. podlaží, orientace jihovýchod) v novostavbě, přímo u oblíbené přírodní rezervace Kunratický les. Byt má bezpečnostní dveře 3.třídy, luxusní kuchyňský kout s barem, posezením a značkovými spotřebiči. V předsíni jsou zrcadlové vestavěné skříně (mnoho úložného prostoru) s dekorat. osvětlením; koupelna s WC, vanou i pračkou. Byt vybaven úspornými zářivkami. Hezký výhled pouze do zeleně (možné pozorovat i pasoucí se muflony). Bydlení v zeleni s možností relaxace i sportovního vyžití a dobrou dostupností do centra města (cca 20-30min MHD).
zobrazit celý popis
Beautiful, sunny and quiet apartment 1 kk with balcony to sell (37 m2, 3rd floor, south-east orient.) nearby nature reserve Kunratický les. Apt. has safety entry door 3rd class, luxury kitchen area with bar and chairs, best quality electrical appliances. Fitted spacious wardrobe with mirror and decorative lighting in an entry hall; bathroom with toilet, bathtub and washing machine. Apt. is...
Beautiful, sunny and quiet apartment 1 kk with balcony to sell (37 m2, 3rd floor, south-east orient.) nearby nature reserve Kunratický les. Apt. has safety entry door 3rd class, luxury kitchen area with bar and chairs, best quality electrical appliances. Fitted spacious wardrobe with mirror and decorative lighting in an entry hall; bathroom with toilet, bathtub and washing machine. Apt. is equipped with energy saving lights. Beautiful view on a greenery (possibility to observ mouflons). Living in a green part of town, with possibility of relaxation, sport activities and good accessibility to centre of Prague (aprox.20-30mins by public transport).
show whole description

Detailní informace

dostupnost UPC:
typ nabídky:
Prodej
typ nemovitosti:
Byt
dispozice:
1+kk
plocha:
37 m²
cena:
2.160.000 Kč
typ vlastnictví:
Osobní
typ budovy:
Cihla
vybavení:
Vybavený
podlaži:
3
balkón:
Ano
terasa:
Ne
Tyto stránky používají cookies. Setrváním na stránce souhlasíte s jejich používáním. V pořádku Více