Prodej bytu 2+kk, 55 m² bez realitky

5. května, Milovice nad Labem, Středočeský kraj

Tento inzerát již není aktivní
Bezrealitky.cz

Popis inzerátu

Připravujeme pro Vás originální projekt "Bydlení u Dorotky", který se nachází ve staré, klidné části Milovic. V okolí projektu není žádné panelové sídliště. Jedná se o malý, uzavřený bytový komplex s dvanácti byty. Komplex je oplocen gabiony. V objektu je odpočinková zóna s přírodní fontánou, dětským pískovištěm. Projekt je tvořen pro klidné bydlení....
Připravujeme pro Vás originální projekt "Bydlení u Dorotky", který se nachází ve staré, klidné části Milovic. V okolí projektu není žádné panelové sídliště. Jedná se o malý, uzavřený bytový komplex s dvanácti byty. Komplex je oplocen gabiony. V objektu je odpočinková zóna s přírodní fontánou, dětským pískovištěm. Projekt je tvořen pro klidné bydlení.
Milovice jsou vzdálené 35 kilometrů od Prahy s přímým spojením do centra Prahy vlakem bez přestupu 40 minut na Masarykovo nádraží. Nebo po dálnici Mladá Boleslav - Praha, či Hradec Králové - Praha 30 minut do Prahy na Černý Most.
Město získává novou tvář, 5 mateřských školek, základní školy, fungující rodinné centrum. Pro milovníky přírody - Milovice jsou obkolopeny lesy - Chráněná krajinná oblast, Svatojiřský les. 7 kilometrů od Milovic se nachází golfové hřiště v Benátkách nad Jizerou.
Milovice jsou strategickým místem pro rychlou dostupnost do Prahy a Mladé Boleslavy a zároveň klidným bydlením bez ruchu velkoměsta.
zobrazit celý popis

Detailní informace

dostupnost UPC:
typ nabídky:
Prodej
typ nemovitosti:
Byt
dispozice:
2+kk
plocha:
55 m²
cena:
37.500 Kč
typ vlastnictví:
Osobní
typ budovy:
Cihla
vybavení:
Nevybavený
podlaži:
2
balkón:
Ano
terasa:
Ano
Tyto stránky používají cookies. Setrváním na stránce souhlasíte s jejich používáním. V pořádku Více