Pronájem bytu 3+1, 120 m² bez realitky

Přemyslovská, Praha - Vinohrady

Tento inzerát již není aktivní
Bezrealitky.cz

Popis inzerátu

Byt je polohou cca 3min od stanice metra Jiriho z Poděbrad, ve čtvrtém, poschodí, v domě je výtah. Bálkon je do vnitrobloku. V bytě je mimo tři hlavní velké pokoje ještě malý pokojíček za kuchyní možno využít jako šatnu. Dva pokoje jsou mezi sebou průchozí a jeden je úplně samostatný mezi uprostře je velká vstupní hala, která může být využita jako obývací pokoj...
Byt je polohou cca 3min od stanice metra Jiriho z Poděbrad, ve čtvrtém, poschodí, v domě je výtah. Bálkon je do vnitrobloku. V bytě je mimo tři hlavní velké pokoje ještě malý pokojíček za kuchyní možno využít jako šatnu. Dva pokoje jsou mezi sebou průchozí a jeden je úplně samostatný mezi uprostře je velká vstupní hala, která může být využita jako obývací pokoj či jídelna. Byt může být povážován za čtyřpokoji. Montálně je výužíván jako kancelářský prostor ale jedná se regulérní bytovou jednotku.
zobrazit celý popis
Flat is located near station Jiřího z Poděbrad around 3 mins. It is in 4th floor and in house is elevator. The flat has balcony. The flat has 3 very large rooms and also one small one next to kitchen can be use like a dressroom for example.

Detailní informace

dostupnost UPC:
typ nabídky:
Pronájem
typ nemovitosti:
Byt
dispozice:
3+1
plocha:
120 m²
cena:
19.000 Kč
poplatky:
1.500 Kč
typ vlastnictví:
Osobní
typ budovy:
Cihla
vybavení:
Nevybavený
podlaži:
1
balkón:
Ano
terasa:
Ne
Tyto stránky používají cookies. Setrváním na stránce souhlasíte s jejich používáním. V pořádku Více