Prodej domu 781 m² bez realitky

Husitská, Kunovice u Uherského Hradiště, Zlínský kraj

Tento inzerát již není aktivní
Bezrealitky.cz

Popis inzerátu

Prodám řadový rodinný dům 6+2 v centru Kunovic u Uherského Hradiště. Dům má výhodnou polohu - v blízkosti se nachází základní škola, sportovní hřiště, autobusová, vlaková zastávka, pošta, cyklistická stezka směr Uherské Hradiště a Ostrožská Nová Ves, přírodní koupaliště Štěrk. V blízkosti rovněž průmyslová zóna - firmy Letecké závody Kunovice,...
Prodám řadový rodinný dům 6+2 v centru Kunovic u Uherského Hradiště. Dům má výhodnou polohu - v blízkosti se nachází základní škola, sportovní hřiště, autobusová, vlaková zastávka, pošta, cyklistická stezka směr Uherské Hradiště a Ostrožská Nová Ves, přírodní koupaliště Štěrk. V blízkosti rovněž průmyslová zóna - firmy Letecké závody Kunovice, RAMET, Evektor, 4M nebo Kovokon. Dům leží u hlavní komunikace, může být proto využit pro podnikatelské účely, zároveň nabízí klidné bydlení pro rodinu vzhledem k tomu, že hlavní obytná část je situována do vnitrobloku.
V 1. NP se nachází samostatná bytová jednotka 4+1, WC, koupelna, chodba a spíž. Ve 2. NP se nachází samostatná bytová jednotka 2+1, WC, koupelna. Dům je částečně podsklepen, možno využít podkroví, ve vnitrobloku je dvůr s pergolou. Za domem se nachází rozlehlá zahrada plná ovocných stromů, nabízející příjemný odpočínek. V přední části domu (do ulice) jsou nová eurookna. Dům je napojen na tyto inženýrské sítě: elektřina 220/380 V, vodovod, plyn, vlastní studna, telefon. Bezproblémové sousedské vztahy. Město Kunovice investuje do zlepšení života svých občanů a proto podle mého názoru nabízí velmi pěkné místo pro spokojené bydlení. Důkazem je konání množství kulturních akcí známých v širokém okolí jako masopust, jízda králů či hody s právem anebo například nedávná rozsáhlá rekonstrukce Panského dvora v centru obce, který nabízí vyžití kulturní a volnočasové a mimoto slouží jako místo pro začínající podnikatele.
zobrazit celý popis

Detailní informace

dostupnost UPC:
typ nabídky:
Prodej
typ nemovitosti:
Dům
dispozice:
6+1
plocha:
781 m²
cena:
1.490.000 Kč
typ vlastnictví:
Osobní
typ budovy:
Cihla
vybavení:
Nevybavený
podlaži:
2
balkón:
Ne
terasa:
Ne
Tyto stránky používají cookies. Setrváním na stránce souhlasíte s jejich používáním. V pořádku Více