Prodej nebytového prostoru 284 m² bez realitky

Vaňkovo náměstí, Brno - Stránice, Jihomoravský kraj

Tento inzerát již není aktivní
Bezrealitky.cz

Popis inzerátu

Nabízíme k prodeji objekt ke komerčnímu využití v žádané a atraktivní lokalitě Masarykova čtvrť s vlastním pozemkem. CP 284 m2, ZP 246 m2.
Nemovitost má 1 podzemní podlaží (240 m2), 1 nadzemní podlaží. Byla postavena v roce 1984, od roku 1998 ve vlastnictví společnosti PRAMEN – BRNĚNKA, spol. s r.o. V současné době je využívána jako fungující prodejna potravin....
Nabízíme k prodeji objekt ke komerčnímu využití v žádané a atraktivní lokalitě Masarykova čtvrť s vlastním pozemkem. CP 284 m2, ZP 246 m2.
Nemovitost má 1 podzemní podlaží (240 m2), 1 nadzemní podlaží. Byla postavena v roce 1984, od roku 1998 ve vlastnictví společnosti PRAMEN – BRNĚNKA, spol. s r.o. V současné době je využívána jako fungující prodejna potravin. Dům je cihlový. Objekt je v dobrém stavu, nejsou třeba žádné nutné investice na opravu – pouze k modernizaci. Elektřina 220/380 V, voda, plyn. Vytápění plynovým kotlem umístěným v 1.PP.
Objekt je v současné době propojen s pronajatými prostorami sousedního domu o výměře 241 m2. Po provedení stavebních úprav možno rozdělit. Částečná projektová dokumentace je připravena k předání novému majiteli. Suterén lze od prvního podlaží oddělit samostatnými vchody.
Nemovitost se nachází v nejvyhledávanější lokalitě Brna. Je situována naproti nemocnice a u zastávky trolejbusu s možností parkování. Objekt je také v těsné blízkosti Veletrhů Brno, a.s. Vhodný pro podnikatelskou činnost s využitím suterénních prostor (restaurace, ubytovací prostory, vinárna, aj.). Nemovitost je možno přebudovat na luxusní sídlo firmy nebo bydlení s podzemními garážemi. Budova bude ke dni předání kompletně vyklizena. Volná ihned.
Prohlídky možné pondělí – sobota do 18:00 hod.
zobrazit celý popis

Detailní informace

dostupnost UPC:
typ nabídky:
Prodej
typ nemovitosti:
Nebytový prostor
dispozice:
Ostatní
plocha:
284 m²
cena:
12.360.000 Kč
typ vlastnictví:
Osobní
typ budovy:
Cihla
vybavení:
Nevybavený
podlaži:
2
balkón:
Ne
terasa:
Ne
Tyto stránky používají cookies. Setrváním na stránce souhlasíte s jejich používáním. V pořádku Více