Pronájem bytu 2+kk bez realitky

Benediktská, Praha - Staré Město

13.000 Kč + 4.000 Kč

Popis

Nabízím k podnájmu krásný malý byt jen pár kroků od Náměstí republiky - Palladium, Kotva, a zároveň jen pár kroků od Staroměstského náměstí. Klidné a tiché prostředí, magická atmosféra Starého města.
Uvítám milé, spolehlivé a bezproblémové podnájemníky, kteří budou o byt pečovat jako o vlastní. V bytě je piáno, milovníci hudby proto mají přednost! Toaleta je k užívání pouze pro tento byt, ovšem je mimo něj - přístup jeden krok přes malou předchodbu, společnou se sousedním bytem. Výhled do dvora, k bytu náleží malinký balkonek (přístup z chodby nebo přes okno z kuchyně :-)
Komentáře k fotografiím: Fotografie jsou starší, uspořádání nábytku je proto nyní trochu jiné. V bytě nyní není jídelní ani kancelářský stůl, je v něm naopak gauč. Lednička je na jiném místě, místo skříně v obýváku je umístěno piano apod. Dispozice ale trvají, pro představu myslím fotografie dobře poslouží.
Poplatky zahrnují vysokorychlostní internet a zálohy na elektřinu a plyn. Bude se lišit podle počtu osob žijících v bytě a výsledné spotřeby.

Vybavení: Vestavěné patro na spaní s velkým úložným prostorem pod ním, nejlépe slouží jako šatna. Kuchyňská linka, lednička, pračka, mikrovlnná trouba, kombinovaný sporák a trouba, piáno, skříňka - knihovna, gauč. Bezpečnostní dveře. Po dohodě je možno zanechat pro podnájemníky v bytě i některé nádobí.

Nejpohodlnější přepis energií online reklama

Parametry

UPC dostupné Televize, Internet, Kombinace
Číslo inzerátu 171834
Typ nabídky: Pronájem
Typ nemovitosti: Byt
Dispozice 2+kk
Plocha 32 m²
Cena: 13.000 Kč
Poplatky: 4.000 Kč
Město: Praha
Městská část: Staré Město
Typ vlastnictví: Osobní
Typ budovy: Cihla
Vybavení: Částečně
Podlaží: 4
Balkón: Ano
Terasa Ne

Mapa

Podobné inzeráty v okolí

7 749

Aktivních inzerátů
bez provize

9 141

Realizovaných obchodů
tento rok

439 160 962 Kč

Ušetřeno zákazníkům
tento rok

Vytvořte si hlídacího psa a my vás upozorníme na nové inzeráty ihned po jejich vložení.

Pronájem bytu 2+kk bez realitky

13.000 Kč + 4.000 Kč