Prodej bytu 2+kk bez realitky

Vlkova, Praha - Žižkov

3.948.000 Kč

Popis

Nabízíme příjemný a prostorný byt 2+kk ve vyšším standardu o výměře 61 m2. Byt je pojat v moderním stylu se smyslem pro detail. Podlahové krytiny tvoří masivní vlysy MERBAU, ladící s obložkovými bezfalcovými dveřmi Sapeli v barvě třešně, kování M+T. Koupelna je provedena v travertinovém obkladu, zařizovací předměty, baterie a koupelnové doplňky, umyvadla značek Duravit, Axor, Ritmonio. Topná tělesa pocházejí od firmy Nobo, model Bali a koupelnové žebříky chromované od ELVL.
Z výše uvedeného popisu je zřejmé, že veškerá pozornost byla věnována každému jednotlivému detailu tak, aby v komplexu byl vytvořen dokonalý celek, a to bez zjevného nákladového omezení.
Činžovní dům byl kompletně rekonstruován v roce 2011. Nachází se 15min pěší chůzí od samotného centra města v oblasti mezi dvěma parky – Riegrových sadů a Vítkova. Dům byl postaven v roce 1912, je tedy zřejmé, že rekonstrukce se dotkla všech částí domu. Uliční fasáda byla dokončena v roce 2011, vnitrobloková fasáda je nově zateplena, všechna okna vyměněna za masivní dřevěná tepelně izolační eurookna, která byla vyrobena v přesné kopii oken původních. Dům je vybaven moderním hydraulickým výtahem. Taktéž vstupní dveře splňují nejvyšší požadavky na zateplení a bezpečnost. Zelený dvůr pak bude skvělým místem relaxace.
Tato atraktivní lokalita nabízí přímé tramvajové nebo autobusové spojení s centrem, ale také možnost aktivního odpočinku v jednom z největších pražských parků. Tramvajová linka 9 Vás doveze do ulice Jindřišské - 2 stanice (5min), Václavské náměstí 3 stanice (7min), linka 26 a 5 na Hlavní nádraží – 1 stanice (3min), Masarykovo nádraží 2 stanice (5min), odkud můžete na Vaše cílové místo určení pokračovat metrem.
V domě jsou k dispozici další byty 2+kk, 3+kk a 4+kk.

Nejpohodlnější přepis energií online reklama

Parametry

UPC dostupné Televize, Internet, Kombinace
Číslo inzerátu 172894
Typ nabídky: Prodej
Typ nemovitosti: Byt
Dispozice 2+kk
Plocha 61 m²
Cena: 3.948.000 Kč Chci hypotéku
Město: Praha
Městská část: Žižkov
Typ vlastnictví: Osobní
Typ budovy: Cihla
Vybavení: Nevybavený
Podlaží: 2
Balkón: Ne
Terasa Ne

Mapa

Podobné inzeráty v okolí

7 753

Aktivních inzerátů
bez provize

9 160

Realizovaných obchodů
tento rok

439 636 162 Kč

Ušetřeno zákazníkům
tento rok

Vytvořte si hlídacího psa a my vás upozorníme na nové inzeráty ihned po jejich vložení.

Prodej bytu 2+kk bez realitky

3.948.000 Kč