Pronájem kanceláře Ostatní bez realitky

Korunní, Praha - Vinohrady

365 Kč + 105 Kč

Popis

Moderní kancelářský prostor, Korunní ulice, Královské Vinohrady. Prostory třídy 'A' se nacházejí v celkově zrekonstruovaném komplexu Korunní Dvůr v těsné blízkosti středu města s výbornou dopravní dostupností (metro 'A' 5 min., stanice tram a bus přímo u objektu) a veškerou občanskou vybaveností.

Prostory mají stylový klenbový strop s dekorativními sloupy a jsou umístěny ve zvýšeném přízemí historické budovy bývalého Královského pivovaru. Vstup do jednotky je možný přímo z ulice Korunní či přes privátní terasu bezbariérovým přístupem z klidové zelené části vnitrobloku. Vysoká okna poskytují dostatek přirozeného denního světla. Dispozice je otevřená se dvěma samostatnými prosklenými místnostmi nacházejícími se ve středu (např. pro jednací místnost a ředitele). Sociální zařízení - páni/dámy, umývárna a kuchyňka ve vysokém standardu provedení jsou samozřejmostí.

Vytápění i chlazení zajišťuje vzduchotechnika s funkcí výměny vzduchu a společně s klimatizací tak zaručuje celoroční optimální pracovní prostředí. V jednotce je zřízeno osvětlení a veškeré elektro rozvody. Budova je energeticky úsporná.
Reprezentativní recepce, zasedací a školící místnosti, terasa, business lounge, vysokorychlostní internet, chlazená serverovna, 24h ostraha, bezpečnostní systém, správce, údržba, podatelna, restaurace, zubaři, obchody, Billa, fitness a jiné zázemí jsou přímo v objektu.

V hlídaném suterénním parkovišti je možnost pronájmu parkovacích stání či skladovacích ploch.

Show english description

Nejpohodlnější přepis energií online reklama

Parametry

UPC dostupné Televize, Internet, Kombinace
Číslo inzerátu 173799
Typ nabídky: Pronájem
Typ nemovitosti: Kancelář
Dispozice Ostatní
Plocha 270 m²
Cena: 365 Kč
Poplatky: 105 Kč
Město: Praha
Městská část: Vinohrady
Typ vlastnictví: Osobní
Typ budovy: Cihla
Vybavení: Částečně
Podlaží: 1
Balkón: Ne
Terasa Ano

Mapa

Podobné inzeráty v okolí

7 729

Aktivních inzerátů
bez provize

9 107

Realizovaných obchodů
tento rok

436 933 696 Kč

Ušetřeno zákazníkům
tento rok

Vytvořte si hlídacího psa a my vás upozorníme na nové inzeráty ihned po jejich vložení.

Pronájem kanceláře Ostatní bez realitky

365 Kč + 105 Kč