Prodej bytu 3+kk bez realitky

Koněvova, Praha - Žižkov

5.000.000 Kč

Popis

Bytová jednotka v osobním vlastnictví se nachází ve 4. patře šestipodlažního obytného domu z roku 1903, jenž prošel v roce 2011 kompletní rekonstrukcí ( nová zdobná fasáda, nové rozvody vody, plynu, silno a slaboproudu, oprava splečných prostor domu, oprava sklepů včetně isolace atd. ). Byt byl vystavěn v rámci přestavby podkroví domu v roce 2005, kde vznikly celkem 4 bytové jednotky. Celkový počet bytů v domě je 23 plus 3 nebytové jedotky, z nichž 2 jsou ve spoluvlastnictví SV a budou v budoucnu pronajímany nebo využívány pro potřeby SV.
Dispozice bytu o ploše ca. 82 m2 se skládá ze vstupní haly ( zde jsou umístěné velké vestavěné skříně ), z velkého obytného prostoru spojeného s kompletně vybavenou kuchyní (ca. 37 m2) , ze kterého vedou interní schody do obytné galerie ( plochu ca. 16 m2 lze využívat jako ložnici pro hosty nebo domací kancelář ), dále z ložnice situované do vnitrobloku ( opět s vestavěnými skříněmi ) a přístupem na balkon. Orientace bytu je západ-východ, balkon v rámci jednotky je situován na východní stranu do klidného vnitrobloku. Výtápění bytu je zajištěno etážovým topením prostřednictvím plynového kombi kotle (výtápění+ohřev vody), dřevěné lamino podlahy, koupelna s vanou, sprchovým koutem a WC, další WC pro hosty.
-platba do fondu oprav je 3.652,- Kč/měsíc , zálohy na služby ve výši ca. 590,- Kč/1 osobu/měsíc (vodné+stočné, osvětelní+výtah, úklid domu, odvoz odpadu, správní poplatek), zálohy na energie v bytě (elektřina, plyn ) si hradí vlastník sám dle skutečné spotřeby
CENA K JEDNÁNÍ

Nejpohodlnější přepis energií online reklama

Parametry

UPC dostupné Televize, Internet, Kombinace
Číslo inzerátu 173901
Typ nabídky: Prodej
Typ nemovitosti: Byt
Dispozice 3+kk
Plocha 82 m²
Cena: 5.000.000 Kč Chci hypotéku
Město: Praha
Městská část: Žižkov
Typ vlastnictví: Osobní
Typ budovy: Cihla
Vybavení: Částečně
Podlaží: 5
Balkón: Ano
Terasa Ne

Mapa

Podobné inzeráty v okolí

7 748

Aktivních inzerátů
bez provize

9 141

Realizovaných obchodů
tento rok

439 160 962 Kč

Ušetřeno zákazníkům
tento rok

Vytvořte si hlídacího psa a my vás upozorníme na nové inzeráty ihned po jejich vložení.

Prodej bytu 3+kk bez realitky

5.000.000 Kč