Prodej bytu 3+1, 98 m² bez realitky

Šumavská, Praha - Vinohrady

Tento inzerát již není aktivní
Bezrealitky.cz

Popis inzerátu

Byt 3+1 Praha 2 – Vinohrady v OV (osobním vlastnictví) na prodej
(kuchyň, 3 pokoje, předsíň, koupelna s vanou, WC, komora, sklep)

Prodám světlý a prostorný byt 3+1 v Praze 2 na Vinohradech. Celková plocha bytu je 98 m2. Byt se nalézá v centrální části Královských Vinohrad v těsné blízkosti Vinohradské tržnice, není však na velmi rušných ulicích jako například...
Byt 3+1 Praha 2 – Vinohrady v OV (osobním vlastnictví) na prodej
(kuchyň, 3 pokoje, předsíň, koupelna s vanou, WC, komora, sklep)

Prodám světlý a prostorný byt 3+1 v Praze 2 na Vinohradech. Celková plocha bytu je 98 m2. Byt se nalézá v centrální části Královských Vinohrad v těsné blízkosti Vinohradské tržnice, není však na velmi rušných ulicích jako například Vinohradská nebo Korunní. V bytě jsou zachovány původní prvky jako například masivní dveře a původní parkety. Okna jsou původní špaletová. Díky poloze má byt perfektní dopravní dostupnost MHD (tram, metro), pěšky i automobilem. Přímo před domem jsou vyhrazená rezidenční stání. V rámci domu se byt nachází ve 4. patře cihlového domu bez výtahu.

Dispozice bytu je 3 + 1 a celková plocha bytu je 98 m2. Okna jsou orientována východo-západním směrem. K bytu dále náleží balkón přístupný z chodby a samostatná sklepní kóje. Okna kuchyně a ložnice vedou do klidného vnitrobloku, okna pokojů do ne příliš rušné jednosměrné ulice. Vedle kuchyně se nachází samostatná komora. Topení je plynové – WAW.

Byt je po částečné rekonstrukci. V rámci rekonstrukce byla upravena koupelna a samostatné WC, stoupačky, položena nová dlažba v chodbě a částečně zrestaurovány původní parkety.

Součástí bytu je i podíl na společných nebytových prostorách – obchod (v nájmu kosmetické studio) a půda (s možností prodeje nebo vestavby dalších bytových/nebytových jednotek).
zobrazit celý popis
Apartment 3 +1 Prague 2 - Vinohrady in personal property for sale
(kitchen, 3 bedrooms, hallway, bathroom with tub, toilet, pantry, cellar)

Buy bright and spacious apartment 3 +1 in Prague 2, Vinohrady. The total area is approximately 100 m2. The apartment is located in the central part of Vinohrady near Vinohrady market hall, but not on very busy streets.. The apartment has retained original...
Apartment 3 +1 Prague 2 - Vinohrady in personal property for sale
(kitchen, 3 bedrooms, hallway, bathroom with tub, toilet, pantry, cellar)

Buy bright and spacious apartment 3 +1 in Prague 2, Vinohrady. The total area is approximately 100 m2. The apartment is located in the central part of Vinohrady near Vinohrady market hall, but not on very busy streets.. The apartment has retained original features such as solid doors and original floors. The windows are original lining. Thanks to the perfect position to be accessibility by public transport or by car. Directly in front of the house are reserved for residential parking. The apartment house is located on the 4th floor of the building without an elevator.

The flat is 3 + 1 and the total area is 96 m2. The windows are oriented east-west direction. There is also a balcony accessible from the hallway and a separate cellar. Kitchen and bedroom windows leading into the courtyard, the windows in the rooms not too busy one-way street. In addition there is a separate kitchen with pantry. Heating is gas.

Flat is after partial reconstruction. The reconstruction was adapted bathroom and separate toilet, riser, put new tiles in the hallway and partially restored the original floors.
show whole description

Detailní informace

dostupnost UPC:
typ nabídky:
Prodej
typ nemovitosti:
Byt
dispozice:
3+1
plocha:
98 m²
cena:
5.049.000 Kč
typ vlastnictví:
Osobní
typ budovy:
Cihla
vybavení:
Částečně
podlaži:
4
balkón:
Ne
terasa:
Ne
Tyto stránky používají cookies. Setrváním na stránce souhlasíte s jejich používáním. V pořádku Více