Pronájem nebytového prostoru 2.200 m² bez realitky

Pode Zděmi, Liteň, Středočeský kraj

Tento inzerát již není aktivní
Bezrealitky.cz

Popis inzerátu

Aktuálně nabízíme k pronájmu, nejvyšší nabídce, vytápěné velmi zachovalé nebytové prostory v areálu bývalého učiliště v Litni :
Jedná se o prostory bývalé truhlářské dílny a kanceláří pro mistry, včetně šaten, sprch a sociálního zařízení s možností vytápění plynovou kotelnou o podlahové ploše 294 m2 a výšce stropu 6 m, + sociální...
Aktuálně nabízíme k pronájmu, nejvyšší nabídce, vytápěné velmi zachovalé nebytové prostory v areálu bývalého učiliště v Litni :
Jedná se o prostory bývalé truhlářské dílny a kanceláří pro mistry, včetně šaten, sprch a sociálního zařízení s možností vytápění plynovou kotelnou o podlahové ploše 294 m2 a výšce stropu 6 m, + sociální zařízení a šatny o ploše 130 m2 - předpokládaná cena nájmu 120,- Kč/1m2/měs. + služby a energie.
Dále se jedná o bývalé učebny a kabinety včetně sociálního zařízení v prvním a druhém patře hlavní budovy, s možností propojení s bývalým internátem, vhodné pro zařízení kanceláří, zasedacích místností, ubytovny a skladů o podlahové ploše – první patro 175 m2 a druhé patro budovy 371 m2 – předpokládaná cena nájmu 120,- Kč/1m2/měs. + služby a energie.
Dále nabízíme k pronájmu bývalý internát tj. 18 pokojů a bývalá aula včetně sociálního zařízení a sprch, vhodné pro zřízení kanceláří nebo ubytovny, o celkové podlahové ploše ve třetím patře budovy 252 m2 a ve čtvrtém patře budovy 266 m2 – předpokládaná cena nájmu 120,- Kč/1m2/měs. + služby a energie.
V areálu také nabízíme k pronájmu budovu staré školy, tato budova je dřevostavbou, kde se nachází učebny, kabinety, dílny, gymnastický sál a posilovna včetně sociálního zařízení, vhodné pro dílny sklady a kanceláře, popřípadě fitcentrum o podlahové ploše 440 m2 – předpokládaná cena nájmu 120,- Kč/1m2/měs. + služby a energie.

Areál se nachází v zámecké zahradě na okraji Litně s vjezdem pro nákladní vozidla přímo na veřejnou komunikaci. Vjezd je na noc uzavřen a areál hlídá pes. Přímo v budově je v současné době v provozu zdravotní středisko, denní jídelna a pečovatelská služba. Dále v areálu funguje zámečnická dílna. Upřednostňujeme využití pro rozšíření služeb obyvatelům Litně. Prostory je možné pronajmout i samostatně dle dohody.
Další informace na Úřadě městyse Liteň na tel.: 311 684 121. Nabídky je možné zaslat poštou na adresu Úřad městyse Liteň, Náměstí 71, 267 27, Liteň, nebo podat osobně na podatelně úřadu po celou dobu uveřejnění této nabídky.
zobrazit celý popis

Detailní informace

dostupnost UPC:
typ nabídky:
Pronájem
typ nemovitosti:
Nebytový prostor
dispozice:
Ostatní
plocha:
2.200 m²
cena:
120 Kč
typ vlastnictví:
Ostatní
typ budovy:
Cihla
vybavení:
Nevybavený
podlaži:
4
balkón:
Ne
terasa:
Ne
Tyto stránky používají cookies. Setrváním na stránce souhlasíte s jejich používáním. V pořádku Více