Pronájem kanceláře 339 m² bez realitky

Osová, Brno - Starý Lískovec, Jihomoravský kraj

Tento inzerát již není aktivní
Bezrealitky.cz

Popis inzerátu

Pronájem kancelářské plochy v objektu kolaudovaném v roce 2006. Budova se nachází v Brně – Starém Lískovci na ulici Osová č. 20, v příjemném prostředí, s vynikající přístupností osobní dopravou i MHD, nedaleko nájezdu na dálnici D1. K dispozici je vlastní parkování. K pronájmu je celé 2.NP, tj. 339 m2 kanceláří a 88 m2 zázemí. Nebo po dohodě se stávajícím...
Pronájem kancelářské plochy v objektu kolaudovaném v roce 2006. Budova se nachází v Brně – Starém Lískovci na ulici Osová č. 20, v příjemném prostředí, s vynikající přístupností osobní dopravou i MHD, nedaleko nájezdu na dálnici D1. K dispozici je vlastní parkování. K pronájmu je celé 2.NP, tj. 339 m2 kanceláří a 88 m2 zázemí. Nebo po dohodě se stávajícím nájemníkem (ve výpovědi) lze pronajmout pouze cca 50 % plochy. Prostor je původně koncipován jako open space, nyní rozdělen na kanceláře, lze opět změnit na open space.
Cena platí při pronájmu celého 2.NP a je bez DPH, nezahrnuje energie. Parkování je v ceně.
zobrazit celý popis
Office rent 339 m2 (plus 88 m2 rear area) - the whole 2nd floor, building finished at 2006. Very good acces by car, close to the tram/bus/trolley stations, close to acces to highway D1, parking available. Originaly open space office, now splitted, can be returned back into open space. Possible agreement with the current renter to rent only aprox. 50 % of the office space.

Detailní informace

dostupnost UPC:
typ nabídky:
Pronájem
typ nemovitosti:
Kancelář
dispozice:
Ostatní
plocha:
339 m²
cena:
2.400 Kč
typ vlastnictví:
Ostatní
typ budovy:
Cihla
vybavení:
Nevybavený
podlaži:
2
balkón:
Ne
terasa:
Ne
Tyto stránky používají cookies. Setrváním na stránce souhlasíte s jejich používáním. V pořádku Více