Pronájem kanceláře 350 m² bez realitky

Na valech, Praha - Hradčany

Tento inzerát již není aktivní
Bezrealitky.cz

Popis inzerátu

Sdílený podnájem kancelářských protor

Jsme existující kreativní společnost (architekti) ve světlé otevřené kanceláři a hledáme kompatibilní společnost pro sdílení poloviny našeho prostoru. Hledáme nějaký způsob symbiózy a kretivní atmosféru. Naše kancelář je 700 m2 v blízkosti metra Hradčanská, má vlastní vstup z ulice. 350 m2 se nachází v parteru s okny...
Sdílený podnájem kancelářských protor

Jsme existující kreativní společnost (architekti) ve světlé otevřené kanceláři a hledáme kompatibilní společnost pro sdílení poloviny našeho prostoru. Hledáme nějaký způsob symbiózy a kretivní atmosféru. Naše kancelář je 700 m2 v blízkosti metra Hradčanská, má vlastní vstup z ulice. 350 m2 se nachází v parteru s okny do ulice, 350 m2 je v suterénu se světlíky (trochou denního světla). Celý protor je klasický interiér s vysokými stropy a parketovou podlahou, zrekonstruovaný ve vysokém standardu.

Máme více prostoru než potřebujeme, ale naše kancelář se nám líbí a neradi bychom jí opouštěli, proto hledáme někoho, kdo by měl zájem cca polovinu s námi sdílet. Máme recepci, kterou by bylo možné sdílet, ale i protor pro vytvoření vlastní, pokud by to bylo preferováno.

Kuchyňky, toalety, jednací místnosti, plotrovnu, serverovnu, dílnu, vzorkovnu a skladovací protory vše připraveno kabeláží.

Cena za prostor (350m2) je 45.000 CZK plus náklady na energie
Fotografie rádi zašleme na vyžádání

zobrazit celý popis
Office space available to share

We are an existing creative company (architects) in a brightly lit open plan office looking for a compatible company to share half of our space. Some sort of symbiosis and creative atmosphere is envisaged . We have 700m2 close to Hradcanska metro with our own entrance. 350m2 is at street level and 350m2 at basement level with some natural light. The entire space...
Office space available to share

We are an existing creative company (architects) in a brightly lit open plan office looking for a compatible company to share half of our space. Some sort of symbiosis and creative atmosphere is envisaged . We have 700m2 close to Hradcanska metro with our own entrance. 350m2 is at street level and 350m2 at basement level with some natural light. The entire space is a classic high ceilinged, parquet floor interior reconstructed to a high standard. We have more space than we need but we like our office and do not want to move so we would be happy to find someone to share approximately half . We have a receptionist who can be shared or space for your own if you would prefer . Kitchens, bathrooms, meeting and conference rooms, print room, workshop, storage space ....all cabled up and ready to go . The cost for half of the space (350m2) would be 45.000,- per month plus utilities.
Pictures of the space are available upon request.
show whole description

Detailní informace

dostupnost UPC:
typ nabídky:
Pronájem
typ nemovitosti:
Kancelář
dispozice:
Ostatní
plocha:
350 m²
cena:
45.000 Kč
poplatky:
2.000 Kč
typ vlastnictví:
Osobní
typ budovy:
Cihla
vybavení:
Částečně
podlaži:
0
balkón:
Ne
terasa:
Ne
Tyto stránky používají cookies. Setrváním na stránce souhlasíte s jejich používáním. V pořádku Více