Prodej nebytového prostoru 800 m² bez realitky

Nádražní, Třešť, Kraj Vysočina

Tento inzerát již není aktivní
Bezrealitky.cz

Popis inzerátu

Nabízím k prodeji prostorný třípodlažní sklad v Třešti. Objekt se nachází v těsné blízkosti vlakového nádraží v Třešti, má kromě 3 podlaží také sklep, půdu a druhé patro půdy vestavěné na části budovy. Rozměry půdorysu jsou 19,5 x 10 m. V 1. podlaží je na celou šířku vestavěná kancelář s WC, sprchou atd., toto vestavění zabírá 4,5 m. Mezi...
Nabízím k prodeji prostorný třípodlažní sklad v Třešti. Objekt se nachází v těsné blízkosti vlakového nádraží v Třešti, má kromě 3 podlaží také sklep, půdu a druhé patro půdy vestavěné na části budovy. Rozměry půdorysu jsou 19,5 x 10 m. V 1. podlaží je na celou šířku vestavěná kancelář s WC, sprchou atd., toto vestavění zabírá 4,5 m. Mezi jednotlivými podlažími je prostor pro výtah/vrátek pro dopravu materiálu do jednotlivých pater. V objektu je přívod elektřiny, nutno vybudovat rozvody.
Objekt má nakládací rampu, opravenou střechu a nepoškozenou dřevěnou konstrukci stropů z masivních trámů a prken. Součástí kupní ceny je i pozemek pod budovou o výměře 292 m2 a věcné břemeno na dobu neurčitou pro přístup k objektu.
Kontakt: 777 212 523
zobrazit celý popis

Detailní informace

dostupnost UPC:
typ nabídky:
Prodej
typ nemovitosti:
Nebytový prostor
dispozice:
Ostatní
plocha:
800 m²
cena:
590.000 Kč
typ vlastnictví:
Osobní
typ budovy:
Cihla
vybavení:
Nevybavený
podlaži:
3
balkón:
Ne
terasa:
Ne
Tyto stránky používají cookies. Setrváním na stránce souhlasíte s jejich používáním. V pořádku Více