Pronájem bytu 2+kk bez realitky

Špitálská, Hradec Králové, Královéhradecký kraj

https://www.bezrealitky.cz/id/177059
Pronájem bytu 2+kk, 42 m² bez realitky, Špitálská, Hradec Králové, Královéhradecký kraj, hlavní foto
Cena:
12.000 Kč + 1.500 Kč
ověřený uživatel

Majitel

Majitel si nepřeje zobrazovat své kontakty z důvodu zneužívání ze strany realitních kanceláří. Napište mu zprávu, aby se Vám mohl ozvat sám.

Popis inzerátu

Nabízím pronájem krásného dvoupokojového bytu v historické budově v centru Hradce Králové, u Velkého náměstí. Plocha bytu je 42 m2, byt je po kompletní rekonstrukci, individuální možnost vybavení. Budova je po kompletní rekonstrukci, výtah, v objektu je k dispozici prádelna, kamerový systém. V bytě je k dispozici internet, společná televizní anténa, satelitní...
Nabízím pronájem krásného dvoupokojového bytu v historické budově v centru Hradce Králové, u Velkého náměstí. Plocha bytu je 42 m2, byt je po kompletní rekonstrukci, individuální možnost vybavení. Budova je po kompletní rekonstrukci, výtah, v objektu je k dispozici prádelna, kamerový systém. V bytě je k dispozici internet, společná televizní anténa, satelitní příjem, vnitřní telefonní linka. Velice lukrativní lokalita. Bez provize RK - pronájem přímo od majitele. Možná dohoda.
zobrazit celý popis
We offer rent a beautiful two-room apartment in a historic building in the center of Hradec Kralove, the Great Square. Flat area is 42 m2 apartment is fully reconstructed, the possibility of individual equipment. The building has been completely renovated, elevator, in house laundry service is available, a camera system. The apartment has wireless internet access, common TV antenna, satellite,...
We offer rent a beautiful two-room apartment in a historic building in the center of Hradec Kralove, the Great Square. Flat area is 42 m2 apartment is fully reconstructed, the possibility of individual equipment. The building has been completely renovated, elevator, in house laundry service is available, a camera system. The apartment has wireless internet access, common TV antenna, satellite, internal telephone line. Very lucrative location. Without a commission agency - rent directly from the owner. Maybe agreement.
show whole description

Detailní informace

UPC dostupné!
dostupnost TV:
číslo inzerátu:
177059
typ nabídky:
Pronájem
typ nemovitosti:
Byt
dispozice:
2+kk
plocha:
42 m²
cena:
12.000 Kč
poplatky:
1.500 Kč
typ vlastnictví:
Osobní
typ budovy:
Cihla
vybavení:
Částečně
podlaží:
4
balkón:
Ne
terasa:
Ne
ověřený uživatel

Majitel

Majitel si nepřeje zobrazovat své kontakty z důvodu zneužívání ze strany realitních kanceláří. Napište mu zprávu, aby se Vám mohl ozvat sám.
REKLAMA

Sdílejte inzerát

Tyto stránky používají cookies. Setrváním na stránce souhlasíte s jejich používáním. V pořádku Více