Prodej bytu 1+kk, 26 m² bez realitky

Lounských, Praha - Nusle

Tento inzerát již není aktivní
Bezrealitky.cz

Popis inzerátu

Nabízím k prodeji byt 1+kk ve druhém patře šestipatrového cihlového domu (s půdní nástavbou a novou střechou z roku 2005) v Praze 4, ulici Lounských (obývací pokoj + chodba s kuchyňským koutem). Výborné spojení do centra města (5 min od stanice metra C - Vyšehrad nebo 2 min od zastávky tram č. 18). Velmi dobrá lokalita (v příjemné docházkové vzdálenosti od Vyšehradu...
Nabízím k prodeji byt 1+kk ve druhém patře šestipatrového cihlového domu (s půdní nástavbou a novou střechou z roku 2005) v Praze 4, ulici Lounských (obývací pokoj + chodba s kuchyňským koutem). Výborné spojení do centra města (5 min od stanice metra C - Vyšehrad nebo 2 min od zastávky tram č. 18). Velmi dobrá lokalita (v příjemné docházkové vzdálenosti od Vyšehradu nebo od parku Jezerka), v okolí veškerá občanská vybavenost (škola, gymnázium, pošta atd.)
Byt je po celkové rekonstrukci (2010) – zejména nové rozvody vody a elektřiny, nová kuchyň, koupelna s velkým sprchovým koutem (80 x 120 cm), oddělené WC, vestavěná skříň se zrcadlem v chodbě. V koupelně, na WC a na chodbě nová dlažba a obklady, v obývacím pokoji renovované parkety, v celém bytě nový štuk. Byt má dálkové ústřední topení s novým topným tělesem. V bytě jsou všechny dveře nové, vstupní dveře jsou bezpečnostní. Výhled severovýchodním směrem do klidného dvora vnitrobloku. Parkování před domem. K bytu patří sklepní kóje (5m2).
Velmi nízké měsíční poplatky ve výši necelých 2 tis. Kč + energie. Připojení na Internet / TV.
Byt je vybaven k možnému okamžitému bydlení (lednice, pračka, vařič, mikrovlnná trouba, 2 komody na prádlo, rozkládací pohovka, stůl, židle).
zobrazit celý popis
I offer for sale 1 bedroom apartment on the second floor of a six-storied brick house (with an attic extension and a new roof from 2005) in Prague 4, Lounských street (a living room + a hall with a kitchenette). Excellent connection to the city center (5 minutes from Metro C - Vysehrad or 2 minutes from tram stop 18). Very good location (in a nice walking distance from Vysehrad or from the park...
I offer for sale 1 bedroom apartment on the second floor of a six-storied brick house (with an attic extension and a new roof from 2005) in Prague 4, Lounských street (a living room + a hall with a kitchenette). Excellent connection to the city center (5 minutes from Metro C - Vysehrad or 2 minutes from tram stop 18). Very good location (in a nice walking distance from Vysehrad or from the park Jezerka), all civic amenities in a close neighbourhood (basic school, high school, post office, etc.)
The apartment is completely renovated (2010) - in particular: a new water and electricity distribution system, a new kitchen,a bathroom with a large shower (80 x 120 cm), a separate toilet, a built-in wardrobe with a mirror in the hallway. New tile floors and walls in the bathroom, toilet and the corridor; renovated parquetry in the living room, new stucco in the whole apartment. The apartment has a central heating systém with a new heater. There are All the doors in the appartment are new; there are safety entrance door. The view is of a peaceful courtyard. Parking in front of the house on the street. The apartment has a cellar (5m2).
Very low monthly fees of less than 2 thousand CZK + utility fees. Connection to the Internet / TV.
The apartment is equipped and therefore ready for immediate housing if needed (refrigerator, washing machine, cooker, microwave oven, 2 chests of drawers, sofa, table, chairs).
show whole description

Detailní informace

dostupnost UPC:
typ nabídky:
Prodej
typ nemovitosti:
Byt
dispozice:
1+kk
plocha:
26 m²
cena:
1.500.000 Kč
typ vlastnictví:
Osobní
typ budovy:
Cihla
vybavení:
Částečně
podlaži:
2
balkón:
Ne
terasa:
Ne
Tyto stránky používají cookies. Setrváním na stránce souhlasíte s jejich používáním. V pořádku Více