Pronájem bytu 1+kk bez realitky

Špitálská, Hradec Králové, Královéhradecký kraj

https://www.bezrealitky.cz/id/178055
Pronájem bytu 1+kk, 33 m² bez realitky, Špitálská, Hradec Králové, Královéhradecký kraj, hlavní foto
Cena:
8.000 Kč + 1.900 Kč
ověřený uživatel

Majitel

Majitel si nepřeje zobrazovat své kontakty z důvodu zneužívání ze strany realitních kanceláří. Napište mu zprávu, aby se Vám mohl ozvat sám.

Popis inzerátu

Nabízím k pronájmu zcela nový byt 1+kk o velikosti 33 m2. Spaní je v tomto bytě řešeno formou zvýšeného patra, tedy nezasahuje do obytné místnosti. V koupelně je sprchový kout. Vybavení bytu je na dohodě (může být prázdný nebo vybavený), v bytě je k dispozici internet v ceně pronájmu a satelitní signál, stejně tak společná televizní anténa. V objektu je k...
Nabízím k pronájmu zcela nový byt 1+kk o velikosti 33 m2. Spaní je v tomto bytě řešeno formou zvýšeného patra, tedy nezasahuje do obytné místnosti. V koupelně je sprchový kout. Vybavení bytu je na dohodě (může být prázdný nebo vybavený), v bytě je k dispozici internet v ceně pronájmu a satelitní signál, stejně tak společná televizní anténa. V objektu je k dispozici pro nájemníky společná prádelna. Celý dům je po kompletní rekonstrukci, nový výtah, střecha, fasáda. Umístění přímo v centru města, celý objekt je kulturní památkou. Neplatíte provizi - pronájem přímo od majitele.
zobrazit celý popis
We offer for rent a brand new 1 bedroom apartment 33 m2 in size. Sleeping in this solution in the form of increased home floor, that does not detract from the living room. The bathroom has a shower. Amenities in the agreement (may be empty or equipped), the apartment is available in the rental price internet and satellite signals, as well as common TV antenna. The building is available for...
We offer for rent a brand new 1 bedroom apartment 33 m2 in size. Sleeping in this solution in the form of increased home floor, that does not detract from the living room. The bathroom has a shower. Amenities in the agreement (may be empty or equipped), the apartment is available in the rental price internet and satellite signals, as well as common TV antenna. The building is available for tenants shared laundry. The whole house has been completely renovated, new elevator, roof and facade. Location in the city center, the object is a cultural monument. You do not pay commission - rent directly from the owner.
show whole description

Detailní informace

UPC dostupné!
dostupnost TV:
číslo inzerátu:
178055
typ nabídky:
Pronájem
typ nemovitosti:
Byt
dispozice:
1+kk
plocha:
33 m²
cena:
8.000 Kč
poplatky:
1.900 Kč
typ vlastnictví:
Osobní
typ budovy:
Cihla
vybavení:
Částečně
podlaží:
3
balkón:
Ne
terasa:
Ne
ověřený uživatel

Majitel

Majitel si nepřeje zobrazovat své kontakty z důvodu zneužívání ze strany realitních kanceláří. Napište mu zprávu, aby se Vám mohl ozvat sám.
REKLAMA

Sdílejte inzerát

Tyto stránky používají cookies. Setrváním na stránce souhlasíte s jejich používáním. V pořádku Více