Prodej bytu 2+1 bez realitky

Tusarova, Praha - Holešovice

2.800.000 Kč

Popis

Tusarova, Praha 7 - Holešovice
Prodávám pěkný, klidný, prostorný a světlý družstevní byt 2+1 s podlahovou plochou 65,41 m2 ve 4.-5. patře rondokubistického domu. Okna neobvykle světlého bytu se stropy 3 a 3,3m jsou orintovaná do ulice na východ a na západ do dvora. Byt je po kvalitní rekonstrukci, kterou jsem prováděl pro vlastní bydlení, nové etážové plynové topení (turbo kotel) s měď.rozvody v podlaze, rozvody elektro v mědi, rozvod plynu v mědi, rozvody počítačové sítě a UPC, rozvody vody a kanalizace v plastu, obklady, EURO okna do ulice, plovoucí podlaha, parkety. Nadstandardně jistič pro zátěžové spotřebiče 25 A. Byt je možné dořešit dle vlastních představ. V bytě je úložná komora (1,7m²). Díky schopnému vedení družstva je celý dům postupně bez dluhů renovován (stoupačky vody, kanalizace, plynu, nová Euro okna, nová střecha) a nyní je v plánu oprava fasády a zřízení výtahu. Peníze ve fondu jsou. Pozemky náležící k domu jsou v nadstandardním rozsahu. Dalším bonusem, je prázdná půda v domě, která jednou rovněž přinese slušné peníze. Současný nájem bytu je pouze 2 150,- Kč/měsíc (fond+služby).
Jedná se o lokalitu Prahy 7 – Holešovic, Tusarova ulice s 10 min. dostupností centra Prahy, 3 min. metro Vltavská, tram, u Holešovické tržnice, Stromovka cca 10 min chůze, výborné napojení na hlavní výpadové komunikace z města. Možnost bezproblémového rezidenčního parkování u domu. Vlastníkem domu je družstvo, které nabylo dům v rámci privatizace majetku Městské části, takže se jedná o standardní prodej členského podílu. Převod do osobního vlastnictví již v příštím roce 2013.
Byt jsem pořídil a rekonstruoval pro dceru, která mezitím porodila a s capartem bez výtahu do 4.patra je problém. Koupila si byt na hypo jinde a proto prodávám.
Realitní agentury - nevolat !!!
Cena 2.800.000,- Kč

Nejpohodlnější přepis energií online reklama

Parametry

UPC dostupné Televize, Internet, Kombinace
Číslo inzerátu 178197
Typ nabídky: Prodej
Typ nemovitosti: Byt
Dispozice 2+1
Plocha 65 m²
Cena: 2.800.000 Kč Chci hypotéku
Město: Praha
Městská část: Holešovice
Typ vlastnictví: Družstevní
Typ budovy: Cihla
Vybavení: Nevybavený
Podlaží: 5
Balkón: Ne
Terasa Ne

Mapa

Podobné inzeráty v okolí

7 712

Aktivních inzerátů
bez provize

9 110

Realizovaných obchodů
tento rok

437 254 695 Kč

Ušetřeno zákazníkům
tento rok

Vytvořte si hlídacího psa a my vás upozorníme na nové inzeráty ihned po jejich vložení.

Prodej bytu 2+1 bez realitky

2.800.000 Kč