Pronájem bytu 4+1, 12 m² bez realitky

Spodní, Brno - Bohunice, Jihomoravský kraj

Tento inzerát již není aktivní
Bezrealitky.cz

Popis inzerátu

---CZE---
Nabízím na pronájem pokoj v byte 4+1, tiché okolí, v blízkosti: AT&T, Univerzitný campus, Lufthansa. Pokoj je plně zařízený, nový plastový okná, dobrý topení, internet od UPC, TV. Kuchyň je plně zařízená + práčka. Byt se nachází na Spodní 8, výtah v budove. Dobrý dopravní spojení (Vyhlídalová, Švermová). V blízkosti bytu je park pro sportovní...
---CZE---
Nabízím na pronájem pokoj v byte 4+1, tiché okolí, v blízkosti: AT&T, Univerzitný campus, Lufthansa. Pokoj je plně zařízený, nový plastový okná, dobrý topení, internet od UPC, TV. Kuchyň je plně zařízená + práčka. Byt se nachází na Spodní 8, výtah v budove. Dobrý dopravní spojení (Vyhlídalová, Švermová). V blízkosti bytu je park pro sportovní aktivity, obchody: 2xAlbert a Kaufland. Cena 5000 Kc včetně energií, záloha je jeden měsíční nájem. Majitel mluví Česky, Anglicky, Nemecky.
---ENG---
One bedroom to rent in a 4+1 flat, quiet place, near AT&T, university campus, Lufthansa. Room is 12m2 fully furnished, new windows, good heating, internet from UPC, TV. Kitchen is fully equip + washing machine.
The flat is situated on street Spodni 8, floor 2/11, elevator in building. Very good connection with public transportation (Vyhlidalova, Svermova). Near the flat is a park with sport activity, markets: 2xAlbert and 1xKaufland.
The price is 5000kc with utilities included, deposit one rent. Owner speaks Czech, English and German.
ENG: 774350382
CZK: 774350426
zobrazit celý popis

Detailní informace

dostupnost UPC:
typ nabídky:
Pronájem
typ nemovitosti:
Byt
dispozice:
4+1
plocha:
12 m²
cena:
5.000 Kč
typ vlastnictví:
Osobní
typ budovy:
Panel
vybavení:
Vybavený
podlaži:
2
balkón:
Ne
terasa:
Ne
Tyto stránky používají cookies. Setrváním na stránce souhlasíte s jejich používáním. V pořádku Více