Prodej pozemku 2.625 m² bez realitky

Lipnice nad Sázavou, Kraj Vysočina

Tento inzerát již není aktivní
Bezrealitky.cz

Popis inzerátu

Jedinečný svažitý pozemek, cca 3000m, s nádherným výhledem na Českomoravskou vysočinu, v pozadí impozantní dominanta 600 m vzdáleného hradu Lipnice. Umístění a rozloha předurčuje výstavbu jedinečného architektonického díla. Pozemek obsahuje menší zalesněnou část a je umístěn v klidové zóně na okraji obce. Výhled z parcely je orientován k...
Jedinečný svažitý pozemek, cca 3000m, s nádherným výhledem na Českomoravskou vysočinu, v pozadí impozantní dominanta 600 m vzdáleného hradu Lipnice. Umístění a rozloha předurčuje výstavbu jedinečného architektonického díla. Pozemek obsahuje menší zalesněnou část a je umístěn v klidové zóně na okraji obce. Výhled z parcely je orientován k jihu. Schválený územní plán počítá s umístěním objektu k rekreačním účelům, podnikání v oblasti turistiky, nebo bydlení. Nové inženýrské sítě na hranici pozemku.
Obec Lipnice nad Sázavou je situována uprostřed Českomoravské vysočiny, 110 km jižně od Prahy, na místo je dopravní napojení přes Humpolec po D1. Obec je vyhledávaným turistickým místem s možností sportovních a rekreačních aktivit. V místě je k dispozici základní infrastruktura a občanská vybavenost.
zobrazit celý popis

Detailní informace

dostupnost UPC:
typ nabídky:
Prodej
typ nemovitosti:
Pozemek
dispozice:
Garsoniéra
plocha:
2.625 m²
cena:
1.627.500 Kč
typ vlastnictví:
Osobní
typ budovy:
Cihla
vybavení:
Nevybavený
podlaži:
0
balkón:
Ne
terasa:
Ne
Tyto stránky používají cookies. Setrváním na stránce souhlasíte s jejich používáním. V pořádku Více