Prodej domu 183 m² bez realitky

Klicperovo náměstí, Chlumec nad Cidlinou, Královéhradecký kraj

Tento inzerát již není aktivní
Bezrealitky.cz

Popis inzerátu

Rodinný dům s nebytovými prostory (tzv. rodinná živnostenská provozovna) o celkové výměře 183 m2 na náměstí. V přízemí se nacházejí nebytové prostory, v 1. patře pak byt 3+1 s možností dalšího velkorysého rozšíření o půdní vestavbu. Elektroinstalace 220/380V, plyn, veřejný vodovod a kanalizace, vlastní studna. K domu patří udržovaná zahrada o celkové...
Rodinný dům s nebytovými prostory (tzv. rodinná živnostenská provozovna) o celkové výměře 183 m2 na náměstí. V přízemí se nacházejí nebytové prostory, v 1. patře pak byt 3+1 s možností dalšího velkorysého rozšíření o půdní vestavbu. Elektroinstalace 220/380V, plyn, veřejný vodovod a kanalizace, vlastní studna. K domu patří udržovaná zahrada o celkové výměře 276 m2.

Rekapitulace ploch:
Plocha pozemků celkem: 552 m2
Zastavěná plocha a nádvoří: 276 m2
Z toho zastavěno nemovitými stavbami: 113 m2
Zahrada: 276 m2
Užitná plocha domu: 183 m2

Přízemní nebytové prostory jsou v současnosti pronajaty (prodejna květin), výpovědní lhůta je sjednána na 3 měsíce. Prodejna se vstupem z náměstí má výměru 53 m2, vlastní sociální zařízení, vanu a umyvadlo a etážové teplovodní vytápění s vlastním kotlem na plyn topení. Je možná i jiná dispozice prodejny s možností dalšího velkorysého rozšíření do dvora (např. vybudování restauračního provozu). Byt který se nachází v 1. patře domu má celkovou výměru 85 m2 a terasa 3,6 m2.

Dům má strategickou polohu v centru města na náměstí v řadové zástavbě naproti obecnímu úřadu. Byl postaven v roce 1910 na vlastním pozemku 276 m2 (zastavěná plocha a nádvoří) a je přístupný po zpevněné komunikaci. Tvar pozemku je přibližně obdélníkový, orientace pozemku je převážně na jih. Má dvě nadzemní podlaží a je částečně podsklepen. Střecha je převážně sedlová s krytinou z pálených tašek. Dům je zděný z pálených cihel. Tloušťka obvodových zdí sklepa je 90 cm, I. NP je 60 cm a II. NP je 45 cm. Stropy sklepa jsou klenbové, stropy nadzemních podlaží jsou dřevěné trámové s podhledem. Dům je ve stavu před celkovou rekonstrukcí.

Město Chlumec nad Cidlinou je významným městem regionu a má 5.300 obyvatel. Nejbližší správní centrum je Hradec Králové, od kterého je nemovitost vzdálena cca 30 km. Město Chlumec nad Cidlinou je napojeno na dálnici D11 (EXIT 62), která spojuje město Hradec Králové s hlavním městem Praha. Nejbližší železniční stanice je v místě, dálkové autobusové linky mají zastávku přímo na náměstí. Okolní zástavbu tvoří náměstí z budov obdobného charakteru, bydlení s provozovnami, objekty služeb a obchodu.

K nastěhování: 10/2009
zobrazit celý popis
 

Detailní informace

dostupnost UPC:
typ nabídky:
Prodej
typ nemovitosti:
Dům
dispozice:
5+1
plocha:
183 m²
cena:
7.900.000 Kč
typ vlastnictví:
Ostatní
typ budovy:
Ostatní
vybavení:
podlaži:
2
balkón:
Ne
terasa:
Ne
Tyto stránky používají cookies. Setrváním na stránce souhlasíte s jejich používáním. V pořádku Více